Nokia 603 Kampanyası

Yükleniyor

Nokia 603 Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Red tarifelerinde 24 ay kalma sözünüze Nokia 603'e ek ödemesiz sahip olun!

Tavsiye edilen peşin fiyatı* 600 TL ile Vodafone Mağazaları'nde sizi bekliyor.

Nokia 603'ü Red tarifeleriyle kampanyalı alan aboneler; Vodafone Red Ayrıcalıklar dünyasına adım atıyor.

Nokia 603 ihtiyacınız olan her şeyi anlık giriş ekranınıza getirir; mesajlar, durum güncellemeleri ve çok daha fazlası…

Twitter ve Facebook’tan güncellemeler alın.

Renkli bir kapak seçin ve yüksek kontrastlı ClearBlack dokunmatik ekranda fotoğrafları net görün.

Altı giriş ekranını kişiselleştirin ve Symbian Belle ile tüm e-postalarınızı tek konumda görün.

Müzik, fotoğraf ve kişileri sadece telefonunuzu bir arkadaşınızın telefonuna dokundurarak, NFC ile saniyeler içerisinde paylaşın.

Fiyatlar, cihazların tavsiye edilen peşin fiyatlarını göstermekte olup, güncel satış fiyatları Vodafone Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Nokia 603 Kampanyası
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Tarifenin Aylık Ücreti Tarife İçeriği Taahhüt Süresi Cihaz Ek Ödemesi Toplam Ödeme
Cep Avantaj Her Yöne Ekstra 59 TL Heryöne 1000 dk 19 ay 24 TL 78 TL
Cep Avantaj Her Yöne 59 TL Heryöne 750 dk 24 ay 19 TL 78 TL
Red Mini 85 TL Heryöne 2000 dk 24 ay 9 TL 94L
Red 105 TL Heryöne 3000 dk 24 ay 5 TL 110 TL
Red+ 155 TL Heryöne 5000 dk 24 ay Ücretsiz 155 TL
Cep Avantaj Midi 44 TL Heryöne 5000 dk 24 ay 21 TL 65 TL
 • Aboneler Red+ üzerine 0 TL, Red üzerine 5 TL, Red Mini üzerine 9 TL, Cep Avantaj Her Yöne ve Cep Avantaj Her Yöne Ekstra üzerine 19 TL, Cep Avantaj Midi üzerine 21 TL ek ödeme karşılığında Nokia 603 sahibi olabilecektir.
 • Son 30 gün içerisinde Numara Taşıma ile Vodafone’a gelen aboneler ise Red+ ve Red üzerine 0 TL, Red Mini üzerine 5 TL, Cep Avantaj Her Yöne ve Cep Avantaj Her Yöne Ekstra üzerine 15 TL, Cep Avantaj Midi üzerine 19 TL ek ödeme karşılığında Nokia 603 sahibi olabilecektir.
 • Kredi kartsız katılma koşullarını sağlamayan abonelerin kredi kartlarından 560 TL 12 eşit taksitte çekilecektir.
 • Kampanya kapsamında Nokia 603’ün Vodafone’a maliyeti 624 TL’dir.
 • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
 • Kampanya kapsamında abonelerin seçmiş oldukları paketlerde yer alan tarifelerin özellikleri mevcut tarife özellikleriyle aynıdır; tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre eşit veya daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyada yer alan tarife paketleri dışında bir pakete veya daha düşük bedelli bir pakete geçilmesi durumunda tarifeden verilen indirim kaldırılacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa, kalan avans tutarının da yansıtılarak ceza faturasından düşülecek, geri kalan aylara ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler Vodafone tarafından belirlenen tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Numara Taşıma’ya özel tekliflerden yararlanacak aboneler kampanyadan sadece kredi kartıyla yararlanabilir.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya Red tarifelerini seçerek katılan bireysel aboneler Vodafone Red ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaya hak kazanır. Vodafone Red dünyasına bireysel aboneler katılabilir. Red’e katılan aboneler redvodafone.com’da yer alan Vodafone Red dünyasına ait bütün koşulları kabul etmiş sayılırlar.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Tarife üzerinden yapılan indirimler kampanya süresince geçerli olup, taahhüt süresinin sonunda abone kullandığı tarifenin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasından yararlanamazlar.)
 • Kampanya sonlanma tarihi 31.03.2013’tür.
 • DR. ACAİP’ler tarafından tüketicilere sağlanacak bilgiler cihaz üreticilerinden temin edilmektedir. Hizmet, ücretsizdir ve yalnızca DR. ACAİP’lerin sahip oldukları teknik bilgileri kapsamında üreticilerden alınan cihaz bilgileri ile müşterilerin talepleri doğrultusunda tüketicilere sunacakları önerilerden oluşur. Üreticilerden alınan cihaz bilgilerinin hatalı olması veya tüketicilerin ihtiyaçlarını eksik/hatalı ifade etmeleri halinde ve/veya hizmet kapsamında tüketicilere sunulacak öneriler sonucu tüketicilerin yapacakları cihaz seçimlerinden kaynaklanan memnuniyetsizlikler nedeniyle DR. ACAİP’lerin sorumlulukları bulunmamaktadır.
 • Taahhütname için tıklayın.