Windows Phone 8S by HTC Kampanyası

Yükleniyor

Windows Phone 8S by HTC Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Windows Phone 8S by HTC Red tarifelerine ek ayda 9 TL'den başlayan ek ödemelerle Vodafone'da.

Tavsiye edilen peşin fiyatı* 949 TL ile Vodafone Mağazaları'nde sizi bekliyor.

Cesur renkli tasarım

Bu akıllı telefon dikkat çekici, parlak, eğlenceli özgün görünümü ve bir boya kutusuna daldırılmış gibi görünen iddialı renkli tasarımıyla diğer telefonlardan ayrılır.

Yüksek performanslı pil
1GHz çift çekirdekli işlemcinin sunduğu güçlü performans ve iyileştirilmiş pil ömrü sayesinde telefonunuzu diğer telefonlardan daha az şarj edeceksiniz. Üstelik ücretsiz 7GB SkyDrive hesabınızla fotoğraflarınız, belgeleriniz ve çok daha fazlası her zaman ve her yerde yanınızda olur.

Stüdyo kalitesinde ses ve eğlence deneyimi
Dahili Beats Audio özelliği ile müziği sadece dinlemeyin, aynı zamanda onu hissedin. Müzik, oyun, film ve videolarda daha derin bas, temiz vokaller ve detaylı yüksek notalar elde edersiniz.

Ardından Xbox Gaming ve 17 milyondan fazla şarkıya erişmenizi sağlayan Xbox Music ile kendinizi müzik ve oyun dünyasında kaybedin.

İçinizdeki fotoğrafçıya özel
Kilit ekranından dahi erişilebilen, fiziksel kamera düğmesine sahip 5MP, 720p otomatik flaş özellikli kamera ile anında fotoğraf çekebilir ve paylaşabilirsiniz. Kamera yazılımında bulunan dahili filtreler ile yaratıcı ve orijinal fotoğraflar çekebilir ve bu fotoğrafları büyük ve canlı ekranda görüntüleyebilirsiniz.
Ve fotoğraflarınız ve videolarınızdan bir daha asla uzak kalmazsınız. Ücretsiz 7GB kapasiteli SkyDrive hesabınız ile artık tüm fotoğraf ve videolarınıza hızlı bir şekilde erişebilir, kolayca yönetebilir ve güvenli bir şekilde otomatik olarak yedeklenmelerini sağlayabilirsiniz.

Windows Phone 8S by HTC Kampanyası
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Tarifenin Aylık Ücreti Tarife İçeriği Taahhüt Süresi Cihaz Ek Ödemesi Toplam Ödeme
Cep Avantaj Her Yöne Ekstra 59 TL Heryöne 1000 dk 24 ay 39 TL 98 TL
Cep Avantaj Her Yöne 59 TL Heryöne 750 dk 24 ay 39 TL 98 TL
Red Mini 85 TL Heryöne 2000 dk 24 ay 29 TL 114L
Red 105 TL Heryöne 3000 dk 24 ay 19 TL 124 TL
Red+ 155 TL Heryöne 5000 dk 24 ay 9 TL 164 TL
Cep Avantaj Midi 44 TL Heryöne 5000 dk 24 ay 41 TL 84 TL
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31 Mart 2013’e kadar geçerlidir.
 • Aboneler Red+ üzerine 9 TL, Red üzerine 19 TL, Red Mini üzerine 29 TL, Cep Avantaj Her Yöne ve Cep Avantaj Her Yöne Ekstra üzerine 39 TL, Cep Avantaj Midi üzerine 41 TL ek ödeme karşılığında Windows Phone 8S by HTC sahibi olabilecektir.
 • Kredi kartsız katılma koşullarını sağlamayan abonelerin kredi kartlarından 800 TL, 12 eşit taksitte çekilecektir.
 • Kampanya kapsamında Windows Phone 8S by HTC’nin Vodafone’a maliyeti 984 TL’dir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Genel Esaslar
 • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
 • Kampanya kapsamında abonelerin seçmiş oldukları paketlerde yer alan tarifelerin özellikleri mevcut tarife özellikleriyle aynıdır; tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre eşit veya daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyada yer alan tarife paketleri dışında bir pakete veya daha düşük bedelli bir pakete geçilmesi durumunda tarifeden verilen indirim kaldırılacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa, kalan avans tutarının da yansıtılarak ceza faturasından düşülecek, geri kalan aylara ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler Vodafone tarafından belirlenen tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir.
 • Kampanyaya Red tarifelerini seçerek katılan bireysel aboneler Vodafone Red ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaya hak kazanır. Vodafone Red dünyasına bireysel aboneler katılabilir. Red’e katılan aboneler redvodafone.com’da yer alan Vodafone Red dünyasına ait bütün koşulları kabul etmiş sayılırlar.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Tarife üzerinden yapılan indirimler kampanya süresince geçerli olup, taahhüt süresinin sonunda abone kullandığı tarifenin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya sonlanma tarihi 02.05.2013’tür.
 • Taahhütname için tıklayın.
 • DR. ACAİP’ler tarafından tüketicilere sağlanacak bilgiler cihaz üreticilerinden temin edilmektedir. Hizmet, ücretsizdir ve yalnızca DR. ACAİP’lerin sahip oldukları teknik bilgileri kapsamında üreticilerden alınan cihaz bilgileri ile müşterilerin talepleri doğrultusunda tüketicilere sunacakları önerilerden oluşur. Üreticilerden alınan cihaz bilgilerinin hatalı olması veya tüketicilerin ihtiyaçlarını eksik/hatalı ifade etmeleri halinde ve/veya hizmet kapsamında tüketicilere sunulacak öneriler sonucu tüketicilerin yapacakları cihaz seçimlerinden kaynaklanan memnuniyetsizlikler nedeniyle DR. ACAİP’lerin sorumlulukları bulunmamaktadır.