HTC One S Kampanyası

Yükleniyor

HTC One S Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

HTC One S, Red tarifelerine ek ayda 29 TL'den başlayan ek ödemelerle Vodafone'da.

Tavsiye edilen peşin fiyatı* 1.299 TL ile Vodafone Mağazaları'nde sizi bekliyor.

Her dakika anı yakalayın

Kilit ekranından kamerayı başlatın ve gecikme olmaksızın anında fotoğraf çekin. Kullanabileceğiniz bazı mükemmel kamera özellikleri şunlardır:
Video Pic ile, video çekerken fotoğraf da çekebilirsiniz.
Ayrıca, önceden kaydedilmiş bir videodan da fotoğraf çekebilirsiniz.
Deklanşöre tek bir kez dokunarak, farklı pozlamalar ile üç ayrı fotoğraf çekin ve bunları düzgün bir pozlamaya sahip güzel bir fotoğrafta birleştirin.
Arka arkaya 20 veya daha fazla fotoğraf çekmek için Sürekli çekim modunu kullanın.

Beats By Dr. Dre Audio™
Beats Audio entegrasyonu size, ister müzik dinleyin, ister YouTube video izleyin isterseniz oyun oynayın, zengin, otantik bir ses deneyimi sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için bkz. Müziğinizin sesini iyileştirme.
HTC Sense ile Dropbox entegrasyonu
Dropbox içinde depolama yaparak fotoğraflarınıza, videolarınıza ve belgelerinize her yerden ulaşın. HTC One S cihazından Dropbox hesabınızı kurduğunuzda, iki yıllığına ücretsiz ek 23 GB'lık Dropbox depolama da elde etmiş olursunuz. Nasıl olduğunu bulmak için bkz. HTC One S cihazında Dropbox kullanma.

HTC Car
HTC Car uygulaması ile, yolunuzu bulurken kendinizi de eğlendirin. Kavşak kavşak navigasyonu kullanabilir, haritalarda gezinebilir, arama yapabilir, müzik veya İnternet'ten radyo dinleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bkz. HTC Car.

Zengin ve sorunsuz tarama deneyimi
Hareket halindeyken HTML5 ve Flash içeriğinin keyfine varın. Artık sağa ve sola pan hareketi yok. Web tarayıcınızın metin düzenleme sistemi metni otomatik olarak ekran genişliğine göre ayarlar. Web tarayıcısını kullanma ile ilgili daha fazla bilgi için bkz. Web'i Tarama.
Aynı zamanda taradığınız şeyin bir kopyasını alabilirsiniz; bu sayede, İnternet bağlantınız olmadığında da okumaya devam edebilirsiniz. Bkz. Daha sonrası için web içeriğini kaydetme.

Akıllı arama
Telefon çeviricinin Akıllı arama özelliği kolay ve hızlı arama yapmanızı sağlar. Kişi adının ilk birkaç harfini veya telefon numarasını girin. Bkz. Akıllı arama ile arama yapma.

HTC One S Kampanyası
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Tarifenin Aylık Ücreti Tarife İçeriği Taahhüt Süresi Cihaz Ek Ödemesi Toplam Ödeme
Cep Avantaj Her Yöne Ekstra 59 TL Heryöne 1000 dk 24 ay 59 TL 118 TL
Cep Avantaj Her Yöne 59 TL Heryöne 750 dk 24 ay 59 TL 118 TL
Red Mini 85 TL Heryöne 2000 dk 24 ay 49 TL 134L
Red 105 TL Heryöne 3000 dk 24 ay 39 TL 144 TL
Red+ 155 TL Heryöne 5000 dk 24 ay 29 TL 184 TL
Cep Avantaj Midi 44 TL Heryöne 5000 dk 24 ay 61 TL 104 TL
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Aboneler Red+ üzerine 29 TL, Red üzerine 39 TL, Red Mini üzerine 49 TL, Cep Avantaj Her Yöne ve Cep Avantaj Her Yöne Ekstra üzerine 59 TL, Cep Avantaj Midi üzerine 61 TL ek ödeme karşılığında HTC One S sahibi olabilecektir.
 • Kredi kartsız katılma koşullarını sağlamayan abonelerin kredi kartlarından 1.200 TL 12 eşit taksitte çekilecektir.
 • Kampanya kapsamında HTC One S’in Vodafone’a maliyeti 1.499 TL’dir.
 • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
 • Kampanya kapsamında abonelerin seçmiş oldukları paketlerde yer alan tarifelerin özellikleri mevcut tarife özellikleriyle aynıdır; tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre eşit veya daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyada yer alan tarife paketleri dışında bir pakete veya daha düşük bedelli bir pakete geçilmesi durumunda tarifeden verilen indirim kaldırılacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa, kalan avans tutarının da yansıtılarak ceza faturasından düşülecek, geri kalan aylara ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler Vodafone tarafından belirlenen tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya Red tarifelerini seçerek katılan bireysel aboneler Vodafone Red ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaya hak kazanır. Vodafone Red dünyasına bireysel aboneler katılabilir. Red’e katılan aboneler redvodafone.com’da yer alan Vodafone Red dünyasına ait bütün koşulları kabul etmiş sayılırlar.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Tarife üzerinden yapılan indirimler kampanya süresince geçerli olup, taahhüt süresinin sonunda abone kullandığı tarifenin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya sonlanma tarihi 02.05.2013’tür.
 • DR. ACAİP’ler tarafından tüketicilere sağlanacak bilgiler cihaz üreticilerinden temin edilmektedir. Hizmet, ücretsizdir ve yalnızca DR. ACAİP’lerin sahip oldukları teknik bilgileri kapsamında üreticilerden alınan cihaz bilgileri ile müşterilerin talepleri doğrultusunda tüketicilere sunacakları önerilerden oluşur. Üreticilerden alınan cihaz bilgilerinin hatalı olması veya tüketicilerin ihtiyaçlarını eksik/hatalı ifade etmeleri halinde ve/veya hizmet kapsamında tüketicilere sunulacak öneriler sonucu tüketicilerin yapacakları cihaz seçimlerinden kaynaklanan memnuniyetsizlikler nedeniyle DR. ACAİP’lerin sorumlulukları bulunmamaktadır.
 • Taahhütname için tıklayın.