FreeZone'la Devir Değişti Kampanyası

Yükleniyor

Her Yöne 1200 Dakika Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Fırsatı kaçırdığınız için üzülmeyin!
Vodafone Faturasız’da size özel kazandıran fırsatlarınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz göndermek!

Vodafone Faturasıza Gelenler Hediye Dakikalar Kazanıyor

Numaranızı taşıyarak veya yeni hat alarak Vodafone faturasız tarifelerinden Yeni Cep Öğrenci ya da Cebine Göre Tarife'ye geçin; hem tarifelerin avantajlarından yararlanın, hem de 6 ay boyunca ayda her yöne 200 dakika, toplamda 1200 dakika kazanın!

Faturasız hattınız Vodafone'da aktif olduktan sonraki 30 gün içinde HEDIYE yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek kampanyaya kayıt olabilir, ardından 20 TL ve üzeri yükleme yaparak hediye dakikalarınızı kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone faturasıza geldikten sonra 6 ay boyunca her 30 günde bir 20 TL ve üzeri yükleyerek yurt içi her yöne geçerli aylık 200 dakika kazabilirsiniz.

Cebine Göre Tarife hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yeni Cep Öğrenci tarifesi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyadan kazandığınız dakikaları *7000# tuşlayarak ücretsiz öğrenebilir veya 542 numaralı Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Mağazası'na uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için;

 • Numaranızı taşıyarak veya yeni hat alarak Faturasız Cebine Göre Tarife ya da Yeni Cep Öğrenci tarifelerinden birine geçmelisiniz.
 • Hattınızın aktif olmasının ardından ilk 30 gün içinde HEDIYE yazıp 2222'ye SMS göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz.
 • Kayıdın ardından 20 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda yurtiçi her yöne geçerli aylık 200 dakika hattınıza tanımlanacaktır.

 • Her yöne 1200 Dakika Kampanyası, numarasını diğer operatörlerden taşıyarak Vodafone'a gelen ve aktif ön ödemeli hat alarak Vodafone tarifelerinden Cebine Göre Tarife veya Yeni Cepögrenci' yi seçen yeni bireysel faturasız aboneler için 1 Mart - 15 Mayıs 2012 tarihleri arasında geçerlidir, bu tarihler arasında kayıt olunabilinir.
 • Hediye dakikaları kazanmak için başarılı şekilde numara taşıma veya yeni abonelik aktivasyonun tamamlanmasının ardından ilk 30 gün içinde HEDIYE yazıp 2222'ye SMS göndererek kayıt olunması, ardından en az 20 TL yüklenmesi ve izleyen aylarda da 30 günde bir, bir kerede en az 20TL yüklemesi gerekmektedir.
 • Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olan yeni Vodafone aboneleri, 6 ay boyunca her 30 günde bir 20TL ve üzeri yüklemelerinin ardından yurtiçi her yöne kullanabilecekleri ücretsiz 200 dakika kazanacaklardır.
 • Hediye dakikalar her yöne yapılan aramalarda 60 saniyelik periyotlarla kullanılabilecektir.
 • 30 gün içinde yapılan ikinci yüklemeye hediye dakika kazanımı olmayacaktır.
 • Hediye dakikalar katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz, 3. şahıslara transfer edilemez, abonenin aktif kullanım sürelerini etkilemeyecektir.
 • Hediye dakikaların tarifeye göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • 1 GSM numarası sadece 1 kere bir numara taşıma kampanyasından yararlanabilecektir.
 • Başka bir MNT(Numara Taşıma) Kampanyası ile birarada kullanılamaz.Hattın iptal olması veya abonenin baska bir hatta geçiş yapması halinde hediye dakikalar kullanılamayacaktır.
 • Paketi satın alacak abone ve/veya seçilen numaranın sahibi TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü'nden teyid edilmiş ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kara listelerinde olmamalıdır.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.