Yükleniyor

Vodafone Faturasız’da telefon alanlar A.C.A.İ.P. kazançlı çıkıyor

Bu kampanya sona ermiştir.

Vodafone Faturasız’da 24 ay taksitle telefon almak A.C.A.İ.P kolay!

Vodafone 655 veya yenilenen Samsung Galaxy Pocket!

Seçtiğiniz telefonu ayda 16TL'den başlayan taksitlerle alın, 12 ay boyunca Facebook/Twitter paketi ve Vodafone'lularla 2 saat konuşma hediyemiz olsun.

Üstelik Vodafone Faturasız’da ilk kez 24 ay taksitle ödeme seçeneğiyle! Kampanyadan tarife kısıtı olmaksızın tüm faturasız tarifelerde faydalanabilirsiniz.

Cihazların teknik özellikleri için tıklayın:
Vodafone 655
Yenilenen Samsung Galaxy Pocket

 
  Vodafone 655 Yenilenen Samsung Galaxy Pocket
Kredi Kartına 24 ay Taksit ile* aylık ödeme 16 TL 18 TL
Kredi Kartına 12 ay Taksit ile aylık ödeme 25 TL 32 TL
Peşin Ödeme ile 299 TL 379 TL

*24 ay anlaşmalı kredi kartlı tekliften faydalanan müşterilerimizin kampanyasının aylık bedeline, ilgili bankanın belirlediği oranda vade farkı dahildir.

FATURASIZ KAMPANYA ESASLARI:

 • Vodafone Ön Ödemeli Müşteriler Cihaz Kampanyası Vodafone VF 655 ya da Samsung Galaxy Pocket S5301 model cihazlarda geçerlidir. Kampanyadan bireysel faturasız, hat statüsü aktif, kara listede yer almayan aboneler yararlanabilir.
 • VF655 cihazının bu kampanya kapsamında Vodafone’a maliyeti 299 TL iken Galaxy Pocket S5301 cihazının, bu kampanya kapsamında Vodafone’a maliyeti 379 TL’dir.
 • Kampanya kapsamında abonelerimize peşin ödemenin yanısıra Garanti Bonus, Denizbank Bonus, Akbank Axess,YapıKredi World, Vakıfbank World ve Anadolubank World bireysel kredi kartlarına 12 ya da 24 taksit, Teb World ve Albaraka World bireysel kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı sunulmaktadır. Bayilerimizde taksitli işlemlere izin veren ilgili bankaların posunun bulunması Vodafone sorumluluğunda olmayıp, işlemler yetkili distribütör Brightstar posları üzerinden gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya kapsamında Vodafone 655 cihazı için aylık cihaz taksiti 12 ay için 25 TL, 24 ay için 16 TL, Samsung Galaxy Pocket S5301 cihazı için aylık cihaz taksiti 12 ay için 32 TL, 24 ay için 18 TL’dir. 24 ay anlaşmalı kredi kartlı tekliften faydalanan müşterilerimizin kampanyasının aylık bedeline, ilgili bankanın belirlediği oranda vade farkı da dahildir.
 • Bonus kredi kartı kullanıcılarına özel 24 taksitli işlem sırasında ekspres limit tanımlanacaktır ve ek limiti tanımlanabilen müşterilerin 24 taksitli ödemeden yararlanması sağlanacaktır.
 • 1 GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir, aynı müşteriye bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numarası) kampanyadan yararlanabilir.
 • Abonelerin cihaz kampanyasından çıkmaları durumunda herhangi bir ceza yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamından çıkan bir abone, tekrar kampanyaya dahil olamaz.
 • Kampanya stoklarla sınırlı olup, faturasız kampanya kapsamında satılabilecek Samsung Galaxy Pocket S5301 adedi 2.000 adetle sınırlıdır.
  Kampanya kapsamındaki hediyelere dair esaslar:
 • Cihazı satın alan aboneler, bu cihazlarda kullanılmak üzere, 12 ay boyunca ücretsiz aylık Facebook/Twitter Paketi kullanım hakkı kazanacaktır ve bu süre boyunca VF2SAAT yazıp 7000’e ÜCRETSİZ SMS gönderen abonelerimize kampanyanın başarılı tanımlanması ve aylık tek seferde 20 TL veya üzeri yükleme koşulunu yerine getirmeleri sonrasında, tüm Vodafonelular ile 1 hafta geçerli ücretsiz 120 dakika tanımlanacaktır.
 • Aylık 20 TL yükleme karşılığında kazanılan hediye haklar ayda bir defa aboneye verilecek olup, kampanya kapsamında kullanılmayan hediye haklar bir sonraki ay(lar)a devredilemez, başka abone(ler)e transfer edilemez ve satılamazlar.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi ve/ya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, kampanya özel tarife kullanım aboneliğinin iptal edilmesi (faturasız hattan faturalı hatta geçiş) durumunda kampanya geçerliliğini yitirecek olup, bundan sonraki yüklemelerde Vodafone tarafından hediye verilmeyecektir.

 • Hediye Facebook Twitter Paketi hakkında:
 • Mobil Facebook ve Twitter kullanımına yönelik olarak m.facebook.com, Facebook mobil uygulama ve mobile.twitter.com sitelerine erişimde geçerli olmak üzere abonelerimizin kullanımına sunulan data paketidir. Facebook ve Twitter'a ait URL'ler üzerinden çalışan profil gezme,durum bilgisi güncelleme gibi tüm aktiviteler paket kapsamında ücretsiz kullanılabilcektir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz verilen aylık Facebook/Twitter paketi kullanım hakkının ilgili hatta tanımlanması sonrasında abonelere SMS gönderilerek bilgi verilecek olup, bu hakkın tanımlanması öncesinde yapılan kullanımlar abonenin kayıtlı olduğu tarife kapsamında ücretlendirilecektir.
 • Kampanyaya katılmadan önce benzeri mevcut Facebook/Twitter paketi kullanan müşterilerin, ücretsiz paket hakkından faydalanabilmeleri için, mevcut paketlerini iptal etmeleri gerekecektir.
 • Kampanya kapsamında verilecek Facebook/Twitter paketi 350MB Facebook ve Twitter içi ve 20MB diğer bağlantılar için data kullanım hakkı sağlar. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, paket limitinden düşer.
 • Kampanya dönemi boyunca aylık verilen 350 MB Facebook/Twitter paketinin ve 20 MB lik paketin kullanım hakları bittiğinde abonelere SMS ile bilgilendirme yapılacak ve yinelenme tarihi bildirilecektir. 350MB kullanım limitine ulaşılması durumuda dönem sonuna kadar internet erişimi bağlantı hızı 1 Kbps’e düşürülerek kesilir ve abone kullanımları ücretlendirilmez.
 • Facebook'ta yada Twitter'da yer alan,Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (resim,oyun,video vb,) paket kapsamında sunulan 20 MB'tan kullanılır. 20 MB tı aşan kullanımlar kullanıcının Standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Aboneler Facebook adresi üzerinden başka sayfalara yönlendirilecek olurlarsa data kullanımları için ücretlendirilirler.
 • Aylık Facebook&Twitter paketi 12 ay boyunca otomatik olarak ücretsiz yinelenir ve 30 günlük periyodlarda yineleme yapılır.
 • Aylık Facebook&Twitter paketini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır. Cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.
 • Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Aylık Facebook&Twitter paketi sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Aylık Facebook&Twitter paketi ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.
 • Paket bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Aboneler kampanya dönemi boyunca aylık Facebook/Twitter paketi üzerine yeni data paketi almak isterlerse kampanya kapsamındaki ücretsiz Facebook/Twitter paketini iptal etmelidirler. Bu amaçla gerçekleştirilen iptal işlemleri kampanya geçerlilik tarihinde de olsa ücretsiz Facebook/Twitter paketinin yinelenmesini sonlandırmış olacaktır. Abonelerimiz iptal işlemini IPTAL FT yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek gerçekleştirebileceklerdir.

 • Hediye haftalık Vodafonelularla 120 dk Paketi hakkında:
 • Kampanya kapsamında VF2SAAT yazıp 7000’e ÜCRETSİZ SMS gönderen abonelerimize kampanyanın başarılı tanımlanması ve tek seferde aylık 20 TL veya üzeri yükleme koşulunu yerine getirmeleri sonrasında tüm Vodafonelular 1 hafta geçerli ücretsiz 120 dakika tanımlanacaktır. Hediye verilen dakikalar yedinci günün sonuna kadar geçerlidir, kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir. Ücretlendirme periyodu 60sn’dir.
 • Hediye dakikaların 3.şahıslara transferi mümkün değildir.Aboneler kalan dakika bakiyesini öğrenmek için DK yazıp 7000’e SMS göndermelidir.
 • Hediye dakikaların ilgili hatta tanımlanması sonrasında abonelere SMS gönderilerek bilgi verilecek olup, bu hakkın tanımlanması öncesinde yapılan kullanımlar abonenin kayıtlı olduğu tarife kapsamında ücretlendirilecektir.
 • Aboneler, kampanya geçerlilik dönemi boyunca (12 ay) istedikleri bir tarihte, SMS ile katılarak bu tekliften yararlanmaya başlayabilirler ancak 12 aylık sürenin sona ermesi ile hediye kullanım hakları da sona erecektir. (Örneğin SMS ile katılım, cihaz kampanyasına dahil olduktan 3 ay sonra gerçekleştiyse, aylık 20 TL veya üzeri yükleme sonrası hak kazanılan Vodafonelularla 1 hafta geçerli 120 dk hediyesi kalan 9 ay boyunca tanımlanacaktır.)
 • Aylık 20 TL yükleme karşılığında kazanılan hediye haklar ayda bir defa ile sınırlıdır. Kampanya geçerlilik dönemi boyunca takip eden aylarda gerçekleşecek 20 TL veya üzeri yükleme karşılığında ücretsiz yinelenecektir.
 • Hediye verilen dakikalar sadece yurtiçinden, yurtiçi Vodafone yönüne yapılan aramalar için geçerlidir ve hediye verilen dakikaları kullanan aboneler, sonraki görüşmeleri için mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Abonelerimiz bu hediye dakika haklarının üzerine mevcut haklarını iptal etmeden yeni dakika alabileceklerdir.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.