Yükleniyor

Vodafone Faturasız iPhone4 Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Vodafone Faturasızlar şimdi de iPhone 4 alırken kazanıyor.

12 veya 24 ay taksit seçenekleriyle iPhone 4’ünüzü Vodafone’dan alın, 12 ay boyunca hediye her yöne 500 dakika, 500 SMS ve 500 MB kazanın!

Kampanyadan tarife kısıtı olmaksızın tüm faturasız tarifelerde faydalanabilirsiniz. Hediyenizi kazanmak için tek yapmanız gereken HEDIYE500 yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermek.

iPhone 4 teknik özellikleri için tıklayın

 
iPhone 4 8 GB;
Kredi Kartına 24 ay Taksit ile* aylık ödeme 59 TL
Kredi Kartına 12 ay Taksit ile* aylık ödeme 105 TL

*24 ay anlaşmalı kredi kartlı tekliften faydalanan müşterilerimizin kampanyasının aylık bedeline, ilgili bankanın belirlediği oranda vade farkı dahildir.

 • Vodafone Ön Ödemeli Müşteriler iPhone 4 8GB Kampanyası bireysel ve faturasız (ön ödemeli) aboneler için geçerlidir.
 • Kampanyaya mevcut veya yeni Vodafone Faturasızlar Vodafone bayilerinden iPhone 4 8GB alarak katılabilirler.
 • Cihazı satın alan aboneler, bu cihazlarda kullanılmak üzere, 12 ay boyunca ücretsiz aylık Her Yöne 500 dk, Her Yöne 500 SMS ve 500 MB internet paketi kullanım hakkı kazanacaktır ve bu haktan yararlanabilmek için abonelerin bu süre boyunca “HEDIYE500” yazıp 7000’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyanın başarılı tanımlanması sonrasında bu hak 30 gün boyunca geçerli olacak şekilde her ay ücretsiz yinelenecektir.
 • Mevcut Faturasız Hat kullanım süreleri kampanya kapsamında değişmemektedir. Yani 180 gün içinde herhangi bir yükleme yapmazsanız hattınızın aktif kullanım süresi biter, 90 günlük bekleme süresi, yani bakiyenizin dondurulup yalnızca acil durum aramaları yapabileceğiniz süre başlar. Bu yüzden 12 ay boyunca kampanya kapsamındaki hediyeden aralıksız yararlanabilmek için, hattınızın aktif olması gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ücretsiz olacaktır.
 • Hediye haklar ayda bir defa aboneye verilecek olup, kampanya kapsamında kullanılmayan hediye haklar bir sonraki ay(lar)a devredilemez, başka abone(ler)e transfer edilemez ve satılamazlar.
 • Abonelerin cihaz kampanyasından çıkmaları durumunda abonelere herhangi bir ceza yansıtılmayacaktır.
 • 1 GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir ve ve bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numarası) kampanyadan yararlanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, devredilmesi ve/ya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanya özel tarife kullanım aboneliğinin iptal edilmesi (faturasız hattan faturalı hatta geçiş) durumunda kampanya geçerliliğini yitirecek olup, bundan sonraki yüklemelerde Vodafone tarafından hediye verilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamından çıkan bir abone, tekrar kampanyaya dahil olamaz.
 • Vodafone Faturasız Müşteriler iPhone 4 8GB Kampanyası kapsamına dahil edilecek aboneler TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü'nden teyid edilmiş olmalı, kara listede olmamalı ve hat statüleri aktif olmalıdır.
 • 1 GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir ve bir bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numarası) kampanyadan yararlanabilir.
 • Paket ile verilen dakikaları ve SMS’leri kullanırsanız, sonraki görüşmeleriniz için mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.
 • Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniyedir.
 • Paket 12 ay boyunca 30 günde bir ücretsiz yinelenecektir. Kullanılmayan haklar dönem sonunda devretmez ve silinir.
 • Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Paketini iptal etmek için abone "IPTAL HEDIYE500" yazıp 7000'e mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez. 444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli ücretli kısa numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için bu aramalar kapsam dahilindedir. Kısa Numaralı Özel Servisler Arama Ücretleri hakkında detaylı bilgi www.vodafone.com.tr adresinde yer almaktadır.
 • Aboneler kampanya dönemi boyunca aylık ücretsiz kullanım haklarının üzerine bu haklarını iptal etmeden istedikleri paketi alabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında abonelerimize 12 ya da 24 taksit ile cihazları satın alma imkanı sunulacak ve Bonus, World, Axess geçerli kredi kartları olacaktır. Bayilerimizde taksitli işlemlere izin veren ilgili bankaların posunun bulunması Vodafone sorumluluğunda olmayıp işlemler yetkili distribütörümüz Brightstar posları üzerinden gerçekleştirilecektir. Bonus kredi kartı kullanıcılarına özel 24 taksitli işlem sırasında ekspres limit tanımlanacaktır ve ek limiti tanımlanabilen müşterilerin 24 taksitli ödemeden yararlanması sağlanacaktır.
 • Kampanya 5.000 adet ile sınırlı olacaktır.
 • Kampanyaya katılım Vodafone Mağazaları , bazı karma bayiler, alternatif kanallar aracılığı ile yapılacaktır. Alternatif kanallar ; anlaşmalı ulusal ve yerel gıda ve teknoloji marketleri ile online satış kanallarıdır.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.