Yükleniyor

Faturasızlar’a Vodafone Smart Mini Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Vodafone Smart Mini, Vodafone Faturasızlar’a kazandırıyor!

Hep Kazanan Vodafone Faturasızlar da Akıllı Değişim Rüzgarı'na kapılsın diye, Vodafone'dan A.C.A.İ.P Fırsat!

Vodafone Smart Mini 12 taksitle ayda sadece 35 TL, üstelik 12 ay boyunca her yöne 400 dk hediyesiyle*!

Bitmedi!

Süper interneti denemeyen kalmasın diye 250 MB internet de ilk 2 ay ÜCRETSİZ!

Her yöne 400 dk hediyesinden yararlanabilmek için, satın alma işlemi sırasında Vodafone Mağazası satış yetkilisinden alacağınız 4 haneli şifreyi 7000'e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli!

Vodafone Smart Mini teknik özellikleri için tıklayın.
 
Vodafone Smart Mini;
12 taksitle Ayda sadece 35 TL’ye
Vodafone Smart Mini
12 ay boyunca* Her Yöne 400 dk
2 ay boyunca 250 MB internet

*Hediye her yöne 400 dk, mevcut Vodafone Faturasızlar için 12 ay boyunca yükleme yaptıkları aylarda, son 30 gün içerisinde numara taşıyarak ya da yeni hat açarak Vodafone Faturasız’a gelen aboneler için 12 ay boyunca her ay geçerlidir.

 • Faturasız Vodafone Smart Mini Kampanyası’na TC Kimlik No doğruluğu yapılabilen aktif ve kara listede olmayan aboneler katılabilir.
 • 1 GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir ve ve bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numarası) kampanyadan yararlanabilir.
 • Faturasız Vodafone Smart Mini Cihaz Kampanyası kapsamında ücretsiz verilen aylık Her Yöne 400 dk(12 ay boyunca) ve aylık 250 MB internet (2 ay boyunca) kullanım hakkının ilgili hatta tanımlanması sonrasında onay SMS’i gönderilerek bilgi verilecek olup, bu hakkın tanımlanması öncesinde yapılan kullanımlar kayıtlı olduğunuz tarife kapsamında ücretlendirilecektir.
 • Hediye Her Yöne 400 dk:
 • Mevcut Vodafone Faturasızlar için 12 ay boyunca yükleme yaptıkları aylarda, son 30 gün içerisinde numara taşıyarak ya da yeni hat açarak Vodafone Faturasız’a gelen aboneler için 12 ay boyunca her ay geçerlidir. Yüklenen dakikalar 30 gün geçerlidir ve ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Paket 12 ay boyunca 30 günde bir ücretsiz yinelenecektir. Kullanılmayan haklar dönem sonunda devretmez ve silinir. Paket dakikalarının bitiminden sonraki görüşmeleriniz mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz. Paketini iptal etmek isteyen aboneler "IPTAL HEDIYE400" yazıp 7000'e mesaj atabilir. İptal talebi sonrasında, 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez. 444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli ücretli kısa numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için bu aramalar kapsam dahilindedir. Kısa Numaralı Özel Servisler Arama Ücretleri hakkında detaylı bilgi www.vodafone.com.tr adresinde yer almaktadır. Aboneler kampanya dönemi boyunca aylık ücretsiz kullanım haklarının üzerine bu haklarını iptal etmeden istedikleri paketi alabileceklerdir.
 • Abonelerimize ayrıca iki ay boyunca aylık 250 MB internet kullanım hakkı ücretsiz verilecek olup, dönem sonunda abonelere gönderilecek SMS ile paketin ücretlendirileceği bildirilecektir. Eğer paket iptal edilmezse yenilenme döneminde ücretlendirilecektir. (iptal için: “IPTAL HDY250 MB” yazıp 3636’ya SMS gönderilebilir.)
 • Aylık 250 MB internet kullanımı ile ilgili esaslar:
 • Aylık 250 MB internet kullanımı iki ay boyunca ücretsiz sağlanır ve ilgili paktelerde kotaya ulaşıldığında dönem sonuna internet erişimi bağlantı hızı 128 kbps’a düşer. Kota dolduktan sonra 1 KB’ı 50 kuruş olarak ücretlenir ve bakiye olması durumunda 150 TL’ye kadar ücretlenebilir. Geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. Yurtiçinde yapılacak kullanımlarda ve 30 gün geçerlidir.Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Aylık paketler ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.Paket bedeline abone olunan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. Paket tanımlanan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz. Paketlerden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İnternet Paketi'ni kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında abonelerimize 12 taksit ile cihazları satın alma imkanı sunulacak ve Bonus, World, Axess geçerli kredi kartları olacaktır.Bayilerimizde taksitli işlemlere izin veren ilgili bankaların posunun bulunması Vodafone sorumluluğunda olmayıp işlemler yetkili distribütörümüz Brightstar posları üzerinden gerçekleştirilecektir.
 • Vodafone Smart Mini cihazının faturasız kampanyalı fiyatı : 420 TL
 • Kampanya 31.03.2014 tarihine kadar geçerlidir.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.