Faturalıya Geçiş - Cep Avantaj 500 Kampanyası

Yükleniyor

Faturalıya Geçiş - Cep Avantaj 500 Kampanyası

28 Mart – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında belirli kriterleri sağlayan bireysel faturasız aboneler, faturalı Cep Avantaj 500 Tarifesine geçmeleri durumunda SMS ve cepten internet promosyonu kazanacaklardır. Aboneler kampanya kapsamında kazandıkları promosyonları kendi tarife fiyatlandırması üzerinden kullanacaklardır. Promosyonlar 3. şahıslara aktarılamayacaktır.

Hedef kitle arasında yer alan ve kampanya dönemi içerisinde faturalı Cep Avantaj 500 Tarifesine geçen abonelerimize 90 gün boyunca geçerli olmak kaydıyla yurt içi tüm yönlere kullanabilecekleri 500 SMS ve 500 MB cepten internet sunulacaktır.

Bu kampanya sona ermiştir.

    Bireysel ön ödemeli son 3 ayın ortalama harcaması 25 TL altında olan, son ay aranma toplam adedi, son 3 aydaki toplam aranma adedine oranı %15 ve üzeri olan ve, son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %10 ve üzeri olan ve, tüm aramalarının %60 ve üstü diğer operatör yönüne yapan ve kampanya dönemi içerisinde faturalı Cep Avantaj 500 Tarifesine geçen abonelerimize 90 gün boyunca geçerli olmak kaydıyla yurt içi tüm yönlere kullanabilecekleri 500 SMS ve 500 MB cepten internet sunulacaktır.

  • Aboneler bu kampanya kapsamında sadece 1 kere hediye kazanabilirler.
  • Kampanya SMS i istemeyen aboneler kampanyadan faydalanamazlar.
  • Kazanılan promosyonlar 3. şahıslara transfer edilemez
  • .
  • Aboneler kazandıkları promosyonları kendi tarife fiyatlandırması üzerinden kullanacaklardır.
  • Promo tanımlandıktan sonra abonelerimiz SMS ile bilgilendirileceklerdir.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.