Ailenize özel %50 ye varan indirimler

Vodafone’lu Olun Videoyu İzleyin

AİLENİZE ÖZEL
TEKLİFLERİMİZ

 • FATURASIZ
 • FATURALI
 • ESNAF VE KAMU

Kamululara Özel
6GB Aile

6GB

 • 750 DK

  1.000 SMS

 • Aile indirimi

  35**

İşini Bilen
Esnaf Aile Medium

5GB

 • 1.000 DK

  1.000 SMS

  Vodafone Kurumsal
  ile sınırsız konuşma

 • Aile indirimi

  30**

İşini Bilen
Esnaf Aile Large

7GB

 • 1.000 DK

  1.000 SMS

  Vodafone Kurumsal
  ile sınırsız konuşma

 • Aile indirimi

  36**

* Aile Referans evrağına ek Kamu referans belgesi ve Esnaf Belgeler gerekmektedir.
** 12 ay + 12 ay kalma sözünüze

KAMPANYAYA NASIL KATILIRSINIZ?

Vodafone'luyum

Tüm ailenize bu müjdeli haberi duyurun.

Küçük büyük demeden tüm aile üyelerini bu fırsattan haberdar edin.
Link Oluştur butonuna basın ve istediğiniz sosyal platformda paylaşın.

AİLENİZE ÖZEL
4.5G UYUMLU TELEFON TEKLİFLERİ

Huawei GT3

1.199 TL

799 TL

400

indirim

Satın Al

Asus Zenfone 3

1.799 TL

1.349 TL

450

indirim

Satın Al

Vestel Venus V3 5580

899 TL

699 TL

200

indirim

Satın Al

Samsung Galaxy S7 Edge

3.599 TL

3.199 TL

400

indirim

Satın Al

Esaslar -+

Aile Kampanyası

* Aile Kampanyası, 28.02.2017’e kadar numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş işlemi yapmış Faturasız Aile Xlarge, Faturasız Esnek Aile 2 GB, Faturasız Esnek Aile 3 GB, Akıl Küpü Aile Ekstra, Faturalı Esnek Aile Maksi, İşini Bilen Esnaf Aile Medium, İşini Bilen Esnaf Aile Large, Kamululara Özel 6 GB Aile, 4,5G Red 10, Yeni Red 10 tarifesini seçmiş abonelere Vodafone’lu bir aile üyesinin referansıyla geçerlidir

* Kampanyaya katılım Vodafone aktif bireysel müşterisi bir aile bireyinin referans olması durumunda olur. Aile kampanyasından yararlanan bir müşteri başkasına referans olamaz. Faturasız tarifede yer alan bir müşteri Faturalı Tarifeler için referans olamaz. Aile kampanyasından yararlanan bir kişiden referans alınarak aile kampanyasına dahil olunduğu tespit edildiği takdirde müşterinin kampanyası tek taraflı olarak iptal edilir.

* Aynı ailede olma kontrolü; aynı nüfüs kütüğüne (il, ilçe,mahalle,köy cilt no) ve aile sıra numarasına sahip olmayı gerektirir.

* Bir numaranın referansıyla aynı anda maksimum 1 hat yararlanabilir. Bir numara farklı işlemlerde olmak suretiyle aile kontrolü sağlandığında birden fazla kişiye referans olabilir ancak aile kampanyası kapsamındaki indirimli tarifelerden faydalanamaz.

* Kampanya kapsamında: Akıl Küpü Aile Ekstra Tarifesi için 27 TL, Faturalı Esnek Aile Maksi Tarifesi ve Kamululara Özel 6 GB Aile Tarifesi için 20 TL, 4,5G Red 10 ve yeni Red 10 için 35 TL indirim alırlar.

* Kampanya kapsamında İşini Bilen Esnaf Aile Medium tarifesi için 27 TL ve İşini Bilen Esnaf Aile Large tarifesi için 33 TL indirim alırlar.

* Kamululara Özel 6 GB Aile tarifesinden kamu kurumu çalışanları ve yakınları evrak koşullarına uyarak yararlanabilecektir.

* İşini Bilen Esnaf Aile Medium ve İşini Bilen Esnaf Aile Large tarifelerinden esnaf çalışanları evrak koşullarına uyarak yararlanabilecektir.

* Tarifeye dahil olan abonelerin 4.5G servisi açılır.

* Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin kampanyaya katılım tarihi itibariyle son 30 gün içinde numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş işlemi yapmış Akıl Küpü Aile Ekstra, Faturalı Esnek Aile Maksi, Kamululara Özel 6 GB Aile, 4,5G Red 10, yeni Red 10 tarifeli müşterilerimize açıktır.

* Kampanya 12 aylık "iki dönem"den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, "Birinci Dönem", ikinci 12 aylık dönem ise "İkinci Dönem" olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer.

* İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.

* Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır. İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 12 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 12. fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır.

* 30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni müşteriler için ilk tarife değişikliği 30 gün sonrasında yapılabilir.

* Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, kampanyanın geçerli olduğu Akıl Küpü Aile Ekstra, Faturalı Esnek Aile Maksi, Kamululara Özel 6 GB Aile, 4,5G Red 10, Red 10 tarife haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir

sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.

* Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanyanın bitiş tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.

* Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. İndirim aylık Akıl Küpü Aile Ekstra Tarifesi için 27 TL, Faturalı Esnek Aile Maksi Tarifesi ve Kamululara Özel 6 GB Aile Tarifesi için 20 TL, 4,5G Red 10 ve Red 10 için 35 TL dir. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır.

* Bir müşteri her bir tarifedeki kampanyadan maksimum 10 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.

* Ay ile kastedilen fatura dönemidir.

* Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

* Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

* Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir. İkinci dönemin başında bu kontrollere tekrar bakılmaz.

* Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.