Red Business Pro Tarifeleri -
Abone Alımına Kapatılmıştır

Red Business Pro Aile tarifeleri sizi tanır ve internet kullanımınıza göre en uygun tarifede olmanızı sağlar.


Red Business Pro Avantajları

Red Business Pro'nun sunduğu firsat ve avantajlarla kendinizi özel hissedin.Red Business Pro Tarifeleri Nasıl Çalışır?


10 GB içerikli Red Business Pro tarifenizdeki internet kotasının tamamını tüketirseniz 12 GB içerikli bir üst tarifeye otomatik olarak geçirilirsiniz. Bu sayede herhangi bir aşım ücreti ödemezsiniz.12 GB içerikli Red Business Pro tarifenizdeki internet kotanızın 10GB'dan daha azını kullandıysanız bir alt tarifeye otomatik olarak geçirilirsiniz. Bu sayede kullanmadığınız internet için herhangi bir ücret ödemezsiniz.İncele


 • gizle göster içerik

  • Kampanya abone alımına kapatılmıştır!
  • Kampanyaya katılım Vodafone aktif bireysel-kurumsal müşterisi bir aile bireyinin referans olması durumunda olur.
  • Aynı ailede olma kontrolü; aynı nüfüs kütüğüne (il, ilçe,mahalle,köy cilt no) ve aile sıra numarasına sahip olmayı gerektirir.
  • Bir numaranın referansıyla aynı anda maksimum 1 hat yararlanabilir. Bir numara farklı işlemlerde olmak suretiyle aile kontrolü sağlandığında birden fazla kişiye referans olabilir.
  • Kontrat kampanyası kapsamına Red Business Pro 10 ve Red Business Pro 12 tarifesi girmektedir.
  • Kontrat kampanyası 12 aylık "iki dönem"den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, "Birinci Dönem", ikinci 12 aylık dönem ise "İkinci Dönem" olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer. İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.
  • Kontrat kampanyası ile Red Business Pro 10 ve Red Business Pro 12 tarifelerinin kontratsız fiyatları üzerinden 40 TL indirim uygulanır. Söz konusu indirim 12 aylık 2 dönem için de geçerlidir.
  • Kampanya'ya katılan abonelerin yurtiçi internet kullanımları Vodafone tarafından takip edilir. Müşterilerin kullanımları anlık olarak incelenir. Fatura donemleri sonunda müşterilerin internet kullanımlarına gore tarife değişiklikleri otomatik olarak sağlanır. Bu işlemin yapılabilmesi için, kullanıcılar internet kullanım verilerinin işlenmesine, Vodafone tarafından tarife geçiş bilgisini analiz etmek için kullanılmasına onay verirler.
  • Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır. İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 12 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 12. fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır.
  • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanyaya başladıkları tarife haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.
  • Bir müşteri maksimum 4 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen indirim dışındaki faydalar çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer. İndirim ise kampanyadaki ilk dönemin 12. ayı haricinde kampanya sonlandığı durumda o fatura dönemi için silinir.
  • Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
  • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
  • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir. İkinci dönemin başında bu kontrollere tekrar bakılmaz.
  • Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
  • Abone ilgili pakete geçişle birlikte yurtiçi 4.5G servisinin kullanıma acılmasına onay vermiş sayılır. İlgili paketten abone, eğer 4.5G abonesi ise ve cihazı 4.5G'yi destekliyorsa 4.5G hızında, eğer 3G abonesi ise ve cihazı 3G'yi destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilse 2G/Edge hızından faydalanılır.
  • Vodafone 4.5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  • Abonenin 4.5G hizmetinden faydalanması için cihazının ve simkartının 4.5G uyumlu, 4.5G servisinin açık ve 4.5G kapsama alanında olması gerekmektedir
  • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.


 • gizle göster içerik

  Red Business Pro Tarifeleri – Sıkça Sorulan Sorular

  • Kampanyaya nasıl katılabilirim?
   Kampanyaya katılım için Faturalı Satış Kanalları ve Esnafın Cozum Ortağı satış kanallarından taahütname imzalanmalıdır. Vodafone telesatış kanallarından sesli onay ile de kampanyaya katılım sağlanabilir.
  • Kampanyada tarife kısıtlaması var mıdır?
   Evet. Kampanyaya sadece Red Business Pro Aile 10 GB tarifesi ile katılım sağlanabilir.
  • Kampanya ile verilen faydalar nelerdir?
   Kampanya kapsamında aylık tarife ücreti üzerinden 40 TL'lik indirim uygulanır. 12+12 şeklinde 24 fatura donemi boyunca devam eder. Kampanya'ya katılan abonelerin yurtiçi internet kullanımları Vodafone tarafından takip edilir. Müşterilerin kullanımları anlık olarak incelenir. Fatura donemleri sonunda müşterilerin internet kullanımlarına gore tarife değişiklikleri otomatik olarak sağlanır. Kampanyalı olmayan Red Business Pro tarifelerinde bu ozellik kullanılamaz.
   Yalnızca Red Business Pro Aile Tarifelerinde olan bu özellik ile müşterilerin ihtiyaç duymadıkları tarife içerikleri olması durumunda tarife küçültmek ve fiyat avantajı sağlamak için tarifeleri otomatik olarak değiştirilir.
   Mevcut tarifesinden daha fazla internet kullanımına ihtiyaç duyan müşteriler için ise tarife içeriği daha fazla olan tarifeye geçirilerek tarife değişikliği işlemi otomatik olarak sağlanır.
  • Red Business Pro Aile Tarifelerine mevcut müşteriyi geçirirken, data paketleri devam eder mi?
   Sistemsel olarak data paketleri devam eder, fakat tarifelere geçirilecek olan müşterilerin data paketleri iptal edilip, müşteriye bilgisi verilmelidir.
  • Abone tarife değişikliği yapabilir mi?
   Abone Red Businees Pro Aile tarifeleri arasında cezasız bir şekilde tarife değişikliği yapabilir.
  • Aşım ücretlendirmesi nasıl olur?
   Abone aşım yaptığı takdirde bir üst tarifenin internet içeriği ve fiyatından yararlanmaya otomatik olarak başlar. Örneğin, 10 GB içerikli Red Business Pro tarifenizdeki internet kotasının tamamını tüketirseniz aynı fatura dönemi içinde 12 GB içerikli bir üst tarifeye otomatik olarak geçirilirsiniz. Bu sayede herhangi bir aşım ücreti ödemezsiniz.
  • Abonenin internet kullanımı azalırsa ne olur?
   Abone Red Esnaf tarifeleri arasında kullanmadığı internete göre fatura kesim tarihinde cezasız olarak bir alt tarifeye geçer. Örneğin, 12 GB içerikli Red Business Pro tarifenizdeki internet kotanızın 10GB'dan daha azını kullandıysanız bir alt tarifeye otomatik olarak geçirilirsiniz. Bu sayede kullanmadığınız internet için herhangi bir ücret ödemezsiniz.