Red Business Pro Tarifeleri

Red Business Pro tarifeleri sizi tanır ve internet kullanımınıza göre en uygun tarifede olmanızı sağlar. Üstelik tarifenizdeki iletişim pass sayesinde en popüler mesajlaşma uygulamaları internetinizden yemez.


10 GB 53
89 TL Kontratsız
Her Yöne
2000 DK
2000 SMS
Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla
Sınırsız KonuşmaHemen Red'li Ol

Red Business Pro Avantajları

Red Business Pro'nun sunduğu firsat ve avantajlarla kendinizi özel hissedin.Red Business Pro Tarifeleri Nasıl Çalışır?


10 GB içerikli Red Business Pro tarifenizdeki internet kotasının tamamını tüketirseniz 12 GB içerikli bir üst tarifeye otomatik olarak geçirilirsiniz. Bu sayede herhangi bir aşım ücreti ödemezsiniz.12 GB içerikli Red Business Pro tarifenizdeki internet kotanızın 10 GB’dan daha azını kullandıysanız bir alt tarifeye otomatik olarak geçirilirsiniz. Bu sayede kullanmadığınız internet için herhangi bir ücret ödemezsiniz.Hemen Başvur

Formu doldurun, sizi arayalım!

 • gizle göster içerik

  • Kampanya 12 aylık "iki dönem"den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, "Birinci Dönem", ikinci 12 aylık dönem ise "İkinci Dönem" olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer.
  • İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.
  • Kampanyaya konu olan tarifeler ve kampanyalı ücretleri;
   • Red Business Pro 10 Tarifesi: 2000 dakika yurtiçi heryöne, 2000 yurtiçi heryöne SMS, 10GB yurtiçi İnternet 53 TL
   • Red Business Pro 12 Tarifesi: 2000 dakika yurtiçi heryöne, 2000 yurtiçi heryöne SMS, 12GB yurtiçi İnternet 63 TL
  • Kampanya ile 3 adet fayda müşteriye sağlanır. 
   • Kampanya kapsamında aylık 36 TL’lik tarife ücreti üzerinden indirim uygulanır. 12 +12 fatura donemi boyunca devam eder.
   • Kampanya kapsamında aboneler ücretsiz olarak Vodafone İletişim Pass Paketi’ne sahip olur. İletişim Pass paketiniz Whatsapp, Facebook Messenger ve Vodafone Call+ uygulamalarında geçerlidir. WhatsApp ve Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir. Vodafone Call+ uygulaması üzerinden yapacağınız aramalar ve SMS gönderimleri mevcutta kullandığınız tarifeniz/paketiniz üzerinden ücretlendirilir.
   • Kampanya’ya katılan abonelerin yurtiçi internet kullanımları Vodafone tarafından takip edilir. Müşterilerin kullanımları anlık olarak incelenir. Abone tarifesindeki interneti tükettiği anda otomatik olarak bir üst tarifenin internet içeriği ve fiyatından yararlanmaya başlar. Fatura dönemleri sonunda müşterilerin internet kullanımlarına gore tarife değişiklikleri otomatik olarak sağlanır. Bu işlemin yapılabilmesi için, kullanıcılar internet kullanım verilerinin işlenmesine, Vodafone tarafından tarife geçiş bilgisini analiz etmek için kullanılmasına onay verirler.
  • Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır. İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 12 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 12. fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır.
  • Tüm kullanım (ses, SMS, data), yer, cihaz, abonelik bilgilerim de dahil olmak üzere kişisel verilerimin, aboneliğim süresince, katma değerli ve elektronik haberleşme hizmetlerinde faydalanmak, kampanyamın bir özelliği olan otomatik tarife değiştirme sisteminde kullanılması amacıyla Vodafone veya Vodafone’un yetkilendirdiği üçüncü partiler tarafından işlenmesini  kabul ediyorum. Bu isteğimin zıttı bir durum oluşursa Vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kampanyadan çıkabileceğimi biliyorum.
  • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanyaya başladıkları tarife haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.
  • Abone tarifesindeki internet hakkını tükettiğinde otomatik olarak bir üst tarifenin internet içeriği ve ücretinden yararlanmaya başlar (10TL/2GB)
  • Bir müşteri maksimum 4 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen indirim dışındaki faydalar çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer. İndirim ise kampanyadaki ilk dönemin 12. ayı haricinde kampanya sonlandığı durumda o fatura dönemi için silinir.
  • Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
  • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
  • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir. İkinci dönemin başında bu kontrollere tekrar bakılmaz.
  • Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
  • Abone ilgili pakete gecisle birlikte yurtiçi 4.5G servisinin kullanima acilmasina onay vermis sayilir. Abone, BTK yetkilendirmesi sonucunda Vodafone Telekomünikasyon AŞ tarafından 4.5G hizmetinin sunulmaya baslayacagi tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Abone isterse servisten çıkış sağlayabilecektir. Servise girişte ve çıkışta aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılmaktadır.
  • Paket kapsamındaki yurtiçi her yöne 2.000 dakika; Arnavutluk, Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Mısır, SFR Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Malta, Hollanda, Yeni Zelanda, Portekiz, Romanya, İspanya, İngiltere, Hindistan, Gana, Katar, Güney Afrika, ABD ve KKTC'deki gsm ve pstn yönüne yapılan aramalarda geçerlidir.
  • Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir. Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.


 • gizle göster içerik

  1) Kampanyaya nasıl katılabilirim?
  Kampanyaya katılım için Kurumsal satış Kanalları, Faturalı Satış Kanalları, Esnafın Çözüm Ortağı satış kanallarını üzerinden taahütname imzalanmalıdır. Ayrıca, Vodafone telesatış kanallarından sesli onayla da kampanyaya katılım sağlanabilir.

  2) Kampanyada tarife kısıtlaması var mıdır?
  Evet. Kampanyaya sadece Red Business Pro 10 tarifesi üzerinden katılım sağlanabilir.

  3) Kampanya ile verilen faydalar nelerdir?
  a. Kampanya kapsamında aylık tarife ücreti üzerinden 36 TL’lik indirim uygulanır. 12+12 şeklinde 24 fatura dönemi boyunca devam eder.
  b. Kampanya’ya katılan abonelerin yurtiçi internet kullanımları Vodafone tarafından takip edilir. Müşterilerin kullanımları anlık olarak incelenir. Fatura dönemleri sonunda müşterilerin internet kullanımlarına göre tarife değişiklikleri otomatik olarak sağlanır. Kampanyalı olmayan Esnaf tarifelerinde bu özellik kullanılamaz. Yalnızca Red Business Pro Tarifelerinde olan bu özellik ile müşterilerin ihtiyaç duymadıkları tarife içerikleri olması durumunda tarife küçültmek ve fiyat avantajı sağlamak için tarifeleri otomatik olarak değiştirilir. Mevcut tarifesinden daha fazla internet kullanımına ihtiyaç duyan müşteriler için ise tarife içeriği daha fazla olan tarifeye geçirilerek tarife değişikliği işlemi otomatik olarak sağlanır.
  c. Kampanya kapsamında aboneler ücretsiz olarak Vodafone İletişim Pass Paketi’ne sahip olur.

  4) İletişim Pass Paketi hangi uygulamalarda geçerlidir?
  İletişim Pass paketiniz Whatsapp, Facebook Messenger ve Vodafone Call+ uygulamalarında geçerlidir.

  5) İletişim Pass paketindeki Whatsapp ve Facebook Messenger servislerinin Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri de bu faydaya dahil midir ?
  WhatsApp ve Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.

  6) İletişim Pass paketindeki Vodafone Call+ servisi üzerinden yapılacak arama ve SMS gönderimleri de bu faydaya dahil midir ?
  Vodafone Call+ uygulaması üzerinden yapacağınız aramalar ve SMS gönderimleri mevcutta kullandığınız tarifeniz / paketiniz üzerinden ücretlendirilir.

  7) İletişim Pass paketindeki Vodafone Call+ servisinin hangi gelişmiş özellikleri bu faydaya dahildir ?

  Vodafone Call+ uygulaması üzerinden yapacağınız
  • HD Görüntülü Konuşma hizmeti
  • Arama öncesinde ve arama sırasında yapacağınız dosya, konum, fotoğraf, video ve arama nedeni vb. Paylaşımlarınız
  • Sohbet mesajlarınız ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. Paylaşımlarınız
  • Beni Takip Et ve Görüntülü Grup Sohbeti özellikleri faydaya dahildir.

  8) Red Business Pro Tarifelerine mevcut müşteriyi geçirirken, data paketleri devam eder mi?
  Sistemsel olarak data paketleri devam eder, fakat tarifelere geçirilecek olan müşterilerin data paketleri iptal edilip, müşteriye bilgisi verilmelidir.

  9) Abone tarife değişikliği yapabilir mi?
  Abone Red Business Pro tarifeleri arasında cezasız bir şekilde tarife değişikliği yapabilir.

  10) Aşım ücretlendirmesi nasıl olur?
  Abone aşım yaptığı takdirde bir üst tarifenin internet içeriği ve fiyatından yararlanmaya otomatik olarak başlar. Örneğin Red Business Pro 10 tarifesindeki bir abone 10 GB’dan fazla tüketim yaptığı ayda otomatik olarak 2 GB ek internet hakkı 10 TL karşılğında hattına tanımlanır. Fatura kesim tarihinde abone ne kadar internet kullandıysa o tarifeyi kullanmaya devam eder.

  11) Abonenin internet kullanımı azalırsa ne olur?
  Abone Red Business Pro tarifeleri arasında kullanmadığı internete göre fatura kesim tarihinde cezasız olarak bir alt tarifeye geçer.