Dijital Ofis Neden Tam Size Göre?

Sabah 7'den Akşam 7'ye 100 Mbps'e Kadar Maksimum Hızlı İnternet

Hiçbir kota sınırlaması olmadan, gerçek sınırsız hızla mesai saatleri arasında işyerinize 100 Mbps'e kadar internet bağlantısı sağlar. Sabah 7 – akşam 7 saatleri dışında çalıştığınız ve mesaiye kaldığınız durumda 10 Mbps hızla bağlantınızı kaybetmemenizi sağlar.


Gerçek Limitsiz İnternet

24 saat boyunca hiçbir kota sınırlaması olmaksızın, gerçek sınırsız hız ve gönül rahatlığıyla güvenilir bir şekilde internetinizi kullanırsınız.


Modeminiz Bizden!

Dijital Ofis ile modem aktivasyonunuza ayrıca para ödemezsiniz ve üstelik ücretsiz kurulumu da bizden!

Dijital Ofis'in Ayrıcalıkları Nelerdir?

Ücretsiz Modem Kurulumu

Her yeni aktivasyonda, kurulumunuzu ücretsiz olarak sağlarız.

VIP Müşteri Hizmetleri

- Modem kurulumu ücretsiz olarak Vodafone tarafından sağlandığı için, sorunlarınızın birçoğu Müşteri Hizmetleri tarafından çok hızlı bir şekilde çözülebilir.
- Herhangi bir sorun olması durumunda Müşteri Hizmetleri tarafından öncelikli hizmet alırsınız.

Ücretsiz Yerinde Destek

Yerinde desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, sorununuzu çözüme kavuşturmamız için teknik destek firması tarafından ücretsiz olarak ziyaret edilirsiniz.


Dijital Ofis İnternet Paketleri

Mevcut Vodafone'lular

5+ Kurumsal Hat

Vodafone Kurumsal hattınız varsa

89.9 TL / Ay

Yeni Vodafone'lular

 

24 ay taahhüt verdiğiniz takdirde

119.9 TL / Ay

Başvuru veya bilgi almak için formu doldurun,
sizi arayalım!


Siz neredeyseniz biz oraya gelelim,
işlemlerinizi tamamlayalım.

 • gizle göster Esaslar içerik

  • Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Vodafone Dijital Ofis Kampanyasından bireysel ve kurumsal Aboneler 24 ay taahhütle faydalanabilir.
  • Kampanyadan, Vodafone Kurumsal KOBİ tarifelerinden herhangi birinde 5 adet hattı bulunan Aboneler 89,9 TL’ye; herhangi bir Vodafone Kurumsal mobil hattı bilgisi paylaşmayan aboneler ise ayda 119,9 TL’ye faydalanabileceklerdir.
  • İşbu Taahhütnamede belirtilen paketlerden indirimli yararlanılabilmesi için Abonenin işbu Taahhütnamede beyan ettiği Vodafone kurumsal mobil telefon numarası, firma ismi, vergi numarası, abone ismi ve TCKN bilgileri, mobil abonelik teyidi için kampanya aboneliği süresi boyunca ve bununla sınırlı olmak üzere Vodafone Telekomünikasyon AŞ ile paylaşılacaktır.
  • Kampanya kapsamında Abonelere 07:01-19:00 saatleri arasında 8,16,24,32,50,64,75,100 Mbps’ye kadar hız seçeneklerinden, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir. 19:01-07:00 saatleri arasında ise hız 10 Mbps’e düşürülecektir, hattının uygunluğu ve santrale olan mesafesine bağlı olarak 07:01-19:00 saatleri arasında 8 Mbps’ye kadar hız seçeneği ile hizmet alan Abonelerin 19:01-07:00 saatleri arasındaki hızı 8 Mbps olarak devam edecektir. Paketlerde AKN uygulaması bulunmamaktadır.
  • Mevcutta başka bir kampanyaya dahil olan Aboneler ancak mevcut kampanya koşullarında yer alan usullere uygun olarak kampanya aboneliklerini sona erdirerek bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
  • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.
  • Vodafone Dijital Ofis Kampanyası kapsamında vergiler dahil 96 TL’lik aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında modem bedeli 144 TL olup 24 ay boyunca 6 TL’lik aylık bedeller halinde kampanya aylık ücretine dahil edilerek aboneden tahsil edilecektir.
  • Kampanya kapsamında Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, modemde meydana gelen arızalar 2 (iki) yıllık garanti süresince garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya kapsamında 60 TL değerindeki modem kurulumu ücretsizdir.
  • Kampanya kapsamında Abonelerin yaşayabilecekleri arıza durumlarında uzaktan destek ile arızanın giderilememesi halinde ücretsiz olarak yerinde destek hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanacaktır.
  • Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar sabit internet hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık internet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, aylık  modem bedeli, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
  • Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, alınmayan aktivasyon ücreti, ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.  Varsa, kalan cihaz bedelleri Abonenin lehine olan tutarına üzerine eklenecektir.
  • Taahhüt süresi sona erdikten sonra Abonenin Vodafone Dijital Ofis Kampanyası hizmetlerini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet aboneye www.vodafone.com.tr internet sitesinde yer alan ilgili paketteki standart Vodafone Dijital Ofis Tarife Aylık Ücretlerinden faturalandırılacaktır, bu fiyata taahhüt süresi boyunca hediye edilen Yalın DSL (8 ve 16 Mbps’lik hızlarda aylık 14 TL, daha yüksek hızlarda ise aylık 18 TL) bedeli eklenecektir.
  • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır. 
  • Vodafone Net modemin markasını ve internet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78 TL’dir.
  • Abone, Vodafone Dijital Ofis Kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.
  • Dijital Ofis Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.

 • gizle göster Sıkça Sorulan Sorular içerik

  • Vodafone Dijital Ofis nedir?

  “Vodafone Dijital Ofis”100 Mbps’ye kadar hızlı internetin çalışma saatlerinde, yani sabah 7’den akşam 7’ye kadar gerçek limitsiz , hiç bir kota veya AKN olmadan kullanılabildiği, diğer saatlerde ise 10 Mbps hızda hizmet alınan kurumsal sabit internet hizmetidir. Aynı zamanda Vodafone Dijital Ofis Kampanyası kapsamında ücretsiz modem kurulumu, müşteri hizmetlerinde öncelikli servis hizmeti ve arıza halinde yerinde ücretsiz teknik destek de sağlanmaktadır.

  • Adresteki en yüksek hız ne demektir?

  Türkiye’de her adres için altyapıya bağlı olarak belirli bir internet kullanım hızı bulunmaktadır. Vodafone Dijital Ofis müşterileri hiç bir ek ücret ödemeden ve sabah 7’den akşam 7’ye kadaradreslerinde bulunan xDSL internet altyapısının sağladığı en yüksek hızdan, diğer saatlerde ise 10 Mbps hızdan hiç bir kota veya AKN olmaksızın faydalanırlar.

  • İnternet paket hızımı yükseltebilir miyim?

  Dijital Ofis paketleriyle birlikte aldığınız hız seviyesi adresinizde alabileceğiniz en yüksek hız seviyesi olduğundan alt yapı değişikliği veya daha yüksek hız verilebilen bir lokasyona nakil olmadığı sürece aynı kalacaktır.

  • Akşamları 10 Mbps’ye düşen hızımı yükseltebilir miyim?

  Paket özelliği gereği akşam 7’den sonra hız 10 Mbps’e düşmektedir. Farklı bir kampanyaya geçişi yapılmadığı sürece akşamları hız düşmeye devam edecektir.

  • 10 Mbps hızla neler yapılabilir?

  10 Mbps internet hızıyla Full HD kalitede videolar izlenebilir, herhangi bir yavaşlama olmadan tüm sosyal medya uygulamaları ve mail alma-gönderme işlemleri, internet sitelerinde gezinti gibi tüm internet faaliyetleri kalite düşmeksizin devam ettirilebilir.

  • Kampanya ücretlendirmesi nasıl?

  Kampanya kapsamında aylık bedeller ve detayları aşağıdaki gibidir:


  İnternet Paketleri
  Kampanyalı Aylık Ücret

  Aylık İndirim Bedeli

  Aylık Modem Bedeli

  Kampanyalı Aylık Toplam Ücret

  ¨KOBİ’ye Özel Dijital Ofis

  83,90 TL

  116,10 TL

  6 TL

  89,90 TL

  ¨Dijital Ofis

  113,90 TL

  86,10 TL

  6 TL

  119,90 TL

  Kampanyadan, Vodafone Kurumsal KOBİ tarifelerinden herhangi birinde 5 adet hattı bulunan Aboneler 89,9 TL’ye; herhangi bir Vodafone Kurumsal mobil hattı bilgisi paylaşmayan aboneler ise ayda 119,9 TL’ye faydalanabileceklerdir.

   

  • Dijital Ofis Kampanyası’yla internet kullanabilmek için Telefon hattı gerekli midir?

  Hayır, Dijital Ofis Kampanyası için telefon hattına gerek bulunmamaktadır, kampanya kapsamında Yalın(Telefonsuz) internet hattı üzerinden hizmet verilmektedir.

  • Farklı bir kampanya üzerinden Vodafone Net’ten internet hizmeti alıyorum. Dijital Ofis Kampanyası’na geçersem ceza öder miyim?

  Ödediğiniz toplam fatura Dijital Ofis Kampanyası’nda geçeceğiniz paketten daha düşük fiyatlıysa herhangi bir ceza ödemezsiniz, aksi takdirde faturanıza abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, alınmayan aktivasyon ücreti , ödenmemiş modem aylık bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.

  • Dijital Ofis’in avantajları nelerdir?

  Dijital Ofis, çalışma saatlerinde KOBİ’lerimizle birlikte daha hızlı bir şekilde çalışan internet özelliğine sahiptir. Dijital Ofis sayesinde hem çalışma saatlerinizde yüksek hızda internet hizmetinden, hem de ücretsiz modem kurulumu, müşteri hizmetlerinde öncelikli servis hizmeti ve arıza halinde yerinde ücretsiz teknik destek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  • Kampanya ne zamana kadar geçerlidir?

  Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.

  • Kampanya kapsamında herhangi bir aktivasyon ücreti alınmakta mıdır?

  Kampaya kapsamında 96 TL’lik aktivasyon bedeli ücretsiz olarak verilmektedir.

  • Kampanya kapsamında modem bulunmakta mıdır?

  Kampanya kapsamına modem dahildir, modem bedeli toplam 144 TL olup 24 ay boyunca 6 TL’lik aylık bedeller halinde kampanya aylık ücretine dahil edilerek aboneden tahsil edilecektir. Örn: 119,90 TL’lik Dijital Ofis paketi içerisine aylık 6 TL’lik modem bedeli dahildir.

  • Kampanya kapsamında modem kurulumu bulunmakta mıdır?

  Evet, modem alan müşterilerimize 60 TL değerindeki kurulum ücreti de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer adreste dikey kablolama gerektiren bir durum olursa bu hizmet de ücretsiz olarak sağlanacaktır.

  • Kendi modemim var,  kurulumunu nasıl yapabilirim?

  Dijital Ofis kampanyası kapsamında 100 Mbps’ye kadar yüksek hızda hizmet alabilmek için Vodafone Net tarafından sağlanan modemin kullanılması gereklidir. Kampanya kapsamında modem ücreti toplam kampanya aylık bedeline dahildir, kurulum hizmeti de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

  • Kampanyadan nasıl faydalanabilirim, nereden alabilirim?

  Kampanyaya abone olabilmek için size en yakın Vodafone Bütünleşik Hizmetler Merkezimizle iletişime geçebilir veya 0 850 210 0 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulunabilirsiniz.

   

  • Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

  • Dijital Ofis kampanyasıyla alacağım hizmetler ne zaman aktif hale gelecek?

  Evraklarınız teslim alındıktan sonra, internet aktivasyon süreci  ortalamada 6 gün sürmektedir. Bu süre içerisinde başka bir operatörden aldığınız sabit internet hizmeti varsa herhangi bir kesinti olmaksızın Vodafone Net’ e geçişiniz sağlanır, yeni bir aktivasyondaysa yine ortalama 6 gün içerisinde internet hizmetiniz aktif hale gelecek, size bilgi iletilecektir.

  • Kampanya taahhüt dönemi sonrasında aylık ücretlerim ne kadar olacak?

  Yeni bir kampanya ya da değişiklik talebiniz olmaması durumunda, www.vodafone.net.tr sitesinde yer alan güncel internet ve telefon hizmetleri liste fiyatları üzerinden hizmet almaya devam edersiniz.

  • Kampanya iptal edilirse ne olur?

  Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, alınmayan aktivasyon ücreti, ödenmemiş ve kalan modem aylık bedellerinin tamamı ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır..

  • Yüksek hızda internet hizmeti alıyorken taşınırsam ve taşındığım yerde Vodafone hizmet veremiyorsa ne olur?

  Eğer bölgede Vodafone’un altyapı sunamaması nedeniyle hiçbir hizmet verilemiyorsa, hizmet bedeline cezai işlem uygulanmadan hizmet iptali gerçekleştirilir.  Modemin ödenmemiş aylık bedelleri de Aboneden tahsil edilir.

  • Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı dondurulabilir mi?

  Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar ADSL/FiberHız hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık ADSL/FiberHız erişim ücreti alınmayacaktır. ADSL/Fiber erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.

  • Hizmet ile ilgili soru / talep / sorunlar için nereye başvurulmalıdır?

  Hizmet ile ilgili her türlü soru/talep/sorun için 0 850 210 0 542  numarasından Vodafone Net  Müşteri Hizmetleri’ne ulaşılabilir. Aynı zamanda ilgili Vodafone Bütünleşik Hizmet Merkezi’ne başvurarak yönlendirme de istenilebilir.

  • Dijital Ofis kampanyası kapsamında verilen internet hizmeti akşam 7’de kesilecek mi?

  Hayır, hizmetiniz herhangi bir arıza durumu olmadığı sürece 7 gün 24 saat boyunca devam edecek, fakat saat 19:00 sonrası hız 10 Mbps olacaktır.

  • Vergi tutarı nedir?

  Katma Değer Vergisi %18’dir. İnternet için Özel İletişim Vergisi %5’tir. Fiyatlara bu vergiler dahildir.

  • İnternet  hizmetim için elektronik fatura ve ayrıntılı fatura alınabilir mi?

  Hizmet için her ay fatura adresine postayla gönderilen standart faturanın yanısıra e-posta adresine gönderilmek üzere elektronik fatura hizmeti de sağlanmaktadır. www.jetfatura.com adresinden faturalarınızın detaylarını görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için bir kereliğine şifre almanız gerekmektedir. Şifre size aktivasyondan sonra otomatik olarak gönderilecektir. Şifre ile ilgili sorularınız için 0 850 210 0 542’yi aramanız yeterlidir.

  • Hizmet için fatura kesim tarihi nedir? / indirimli olarak ne zaman hizmet almaya başlayacağım?

  Vodafone Net  ’in fatura kesim tarihi aktivasyon tarihinin yakınlığına göre her ayın 2’ si veya 15’idir. Hizmetteki indirim, hizmetin başlatıldığı andan itibaren uygulanır.

  • Online işlemler için jetfatura.com şifresi nasıl öğrenilebilir?

  Jetfatura şifresi abonelik esnasında Yetkili GSM numarasına SMS yolu ile gönderilir. Şifre bir nedenden dolayı alınmadıysa ya da unutuldaysa 0 850 210 0 542’yi aranarak öğrenilebilir.