Dijital Dükkan almak için 3 neden

Wi-Fi Cebinde ile 20 GB cepte

Dijital dükkan paketinizdeki Wi-Fi cebinde özelligi dükkan internetinizin 20 GB’sini gittiginiz her yerde cebinizden kullanmanızı saglar.


100 Mbps’e kadar maksimum hızlı internet

Dijital Dükkan hiç bir kota sınırlaması olmadan, isyerinize 100 Mbps hıza kadar internet saglar. Kullanacagınız hız, alt yapınızın destekledigi maksimum hıza baglıdır.


Dijital Sabit Hat Hediye

Isyerinizdeki sabit numaranızı koruyarak, sizi sabit ücret ödeme masrafından kurtarır. Sadece konustugunuz kadarını ödersiniz.


Detayları İnceleyin

7'den 7'ye 7 / 24
HIZ 100 Mbps
'e kadar
100 Mbps
'e kadar
ADİL KULLANIM NOKTASI Limitsiz 100 GB
+ Dijital Sabit Hat
+ Wi-fi cebinde özelliği
54,90 TL 74,90 TL
İsterseniz +15 TL'ye Samsung Tab 3 Tablet
 • Ekran Boyutu: 7"
 • İşletim Sistemi: Android 4.4 (KitKat)
 • RAM: 1GB
 • Kamera Çözünürlüğü 2,0 MP
 • gizle göster WiFi Yanımda özelliği nedir? içerik

  WiFi Cebinde Özelligi Nedir?

  Dükkan internetinizi gittiginiz her yerde cep telefonunuzdan kullanmanızı saglayan özelligin ismidir.

  WiFi Cebinde Özelligi Nasıl Çalısır?

  Haftada 1 kez aynı gün boyunca geçerli 5 GB interneti cebinizden kullanabilirsiniz.

  WiFi Cebinde özelligini nasıl kullanabilirim?

  3 yöntemle kullanabilirsiniz:


  Modemin üzerindeki QR kodu okutarak:
  QR kodu okutabilmek için öncelikle bir QR Kod okutucu uygulamasına ihtiyacınız vardır. Uygulamayı telefonunuza indirip açtıktan sonra sonra telefonunuzun kamerası yardımı ile QR kodu okutabilirsiniz. Açılan sms ekranındaki gönder tusuna basarak günlük 5 GB internet hediyenizi kazanabilirsiniz.

  SMS Göndererek:
  HEDIYE yazıp 7000’e SMS göndererek günlük 5 GB internet hediyenizi kazanabilirsiniz.

  Vodafone Yanımda Uygulaması ile:
  Yanımda uygulamasının ana ekranında WiFi Cebinde kampanyasını görebilirsiniz. Kesfet butonunu tıkladıgınızda detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • gizle göster Neden Dijital Dükkan Paketi almalıyım? içerik

  Dükkanda bulunduğunuz saatler arasında hem maximum hızda hem de kotasız ve ultra limitsiz internete sahip olmak için.

  Dijital Sabit Telefon sayesinde sadece konuştukça ücret ödemek için.

 • gizle göster Esaslar içerik

   Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası - Esaslar

   • Kampanya 31.03.2018 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
   • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
   • Vodafone Dijital Dükkan WiFi Cebinde Kampanyasından bireysel ve kurumsal aboneler 24 ay taahhütle faydalanabilir.
   • Kampanya kapsamında Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’den mobil hizmeti alarak Vodafone’un kurumsal mobil tarifeleri veya bireysel esnaf mobil tarifelerinden herhangi birini kullanan Abone’ler, bu kampanya dahilinde 7 gün içerisinde en fazla 1 defa olacak şekilde gece 00:00’a kadar geçerli ücretsiz 5 GB mobil internet kullanım hakkı kazanacaktır. Abone’nin işbu ek mobil internet hizmetinden faydalanabilmesi için ilgili GSM numarası üzerinden HEDIYE yazarak 7000 kısa numarasına SMS atması gerekmektedir. Bu fayda otomatik olarak yenilenmemektedir. Abone yukarıda belirtilen koşulları sağladığı ve kampanya devam ettiği sürece bu hizmetten 7 gün içerisinde 1 defa olacak şekilde faydalanabilecektir.
   • İşbu Taahhütnamede belirtilen ek mobil internet faydasından yararlanılabilmesi için Abonenin işbu Taahhütnamede beyan ettiği Vodafone kurumsal mobil telefon numarası, firma ismi, vergi numarası, abone ismi ve TCKN bilgileri, mobil abonelik teyidi için kampanya aboneliği süresi boyunca ve işbu kampanya ile sınırlı olmak üzere Vodafone Telekomünikasyon AŞ ile paylaşılacaktır.      
   • Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini kabul ve beyan eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net’e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.
   • Kampanya dahilinde Abone dilerse Dijital Dükkan – Konuşukça Öde sabit telefon (VoIP) hizmetinden de faydalanabilecek olup, Abonenin bu hizmeti talep etmesi halinde hat bedeli hediyedir.
   • Vodafone Dijital Dükkan WiFi Cebinde Kampanyası kapsamında Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 WiFi Tablet tüm paketler için abonenin alımına sunulacaktır. Abonenin kampanya ile beraber Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 WiFi Tablet talep etmesi durumunda seçtiği internet paketine ek olarak cihaz bedeli vergiler dahil 360 TL olan Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 WiFi Tablet aylık 15 TL bedelle aboneye faturalandırılacaktır.
   • Kampanya kapsamında Abonenin tablet talep etmesi halinde tableti satın alabilmek için aşağıdaki şartlara uyması gerekmektedir:
   • Abonenin Cap Aran kara listesinde bulunmaması, 
   • Abonenin Kara/Gri listesinde bulunmaması,
   • Abonenin Kredi Kartı kara listesinde bulunmaması,
   • Abonenin TC Kimlik no Mernis doğrulamasının olması gerekmektedir,
   • Her müşteri (yeni tesis, mnp, mevcut) için cihaz kampanyasına katılımda, gsm hattının ait olduğu şirketin en az 2 yıllık vergi levhasının olması.
   • Kampanya kapsamında Aboneler internet hizmetine ilişkin 7’den 7’ye veya 7/24 (100 GB AKN) paketlerden birini seçerek 24 ay boyunca indirimli olarak seçtiği pakette belirtilen fiyattan faturalandırılır. 7’den 7’ye paketinin seçilmesi durumunda 07:01-19:00 saatleri arasında 8,16,24,32,50,64,75,100 Mpbs’ye kadar hız seçeneklerinden, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir. 19:01-07:00 saatleri arasında ise hız 3 Mbps’ye düşürülecektir, 7/24 (100 GB AKN) paketinin seçilmesi durumunda 7 gün 24 saat boyunca 8,16,24,32,50,64,75,100 Mpbs’ye kadar hız seçeneklerinden, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir. Tüm paketler için Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) 100 GB’lık adil kullanım noktasına (AKN) ulaştığında internet kullanım hızı 7 gün 24 saat boyunca müşterinin lokasyonuna uygunluğuna göre aldığı paket hızına bağlı olarak; 100 Mbps’e kadar, 75 Mbps’e kadar ve 64 Mbps’e kadar hızdaki paketler için 24 Mbps, 50 Mbps’e kadar ve 32 Mbps’e kadar hızdaki paketler için 16 Mbps, 24 Mbps’e kadar olan paket için 8 Mbps, 16 Mbps’e kadar olan paket için 5 Mbps, 8 Mbps’e kadar olan paket içinse 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
   • Adil Kullanım kotası olan paketlerde gece 02:00-08:00 arası internet kullanımları adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.
   • Kampanya kapsamında Abone’ye talebi ile sağlanan Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 tablet ile ilgili teknik sorunlarda abone kullanımından kaynaklı arızalar dışında Vodafone sorumluluğu yanında üretici ve/veya ithalatçı firmanın garanti şartları da geçerli olmaktadır
   • Kampanya kapsamında Abone Dijital Dükkan - Konuştukça Öde (Sabit Telefon) Hizmeti talep etmişse, paket içeriğine Dijital Dükkan – Konuştukça Öde telefon paketi dahil edilmiş olur. Konuştukça Öde dk’ları www.vodafone.com.tr’de yer alan kademe tablosu üzerinden ücretlendirilir. Sabit Hat (Telefon) Başvuru Bedeli hat başına vergiler dahil 8TL'dir ve abonenin ilk hizmet faturasına yansıtılır. 110 Yangın İhbar, 112 Sıhhi İmdat, 121 Telefon Arıza, 122 Alo Afad, 131 TCDD Acil Durum İhbar Hattı, 136 Alo Gümrük Kaçakçılığı, 141 Fono Tel, 144 Alo Sosyal Yardım, 151 Alo Kıyı Emniyet, 155 Polis İmdat, 156 Jandarma İmdat, 157 İnsan Tic. Mağd. Yrd. İhbar Hattı, 158 Alo Sahil Güvenlik, 159 Alo Karayolları, 168 Türkiye Kızılayı, 171 Sigarayı Bırakma Hattı, 177 Orman Yangın İhbar, 183 Alo Çocuk ve Kadın Hattı özel servis numaralarını aramak ücretsizdir.
   • 113 Alo Sağlık Yardım, 114 Zehir Danışma, 119 Posta Kodu Danışma, 125 Alo Dask, 126 Kablo TV Arıza, 147 Alo Eğitim, 150 Başbakanlık İletişim Merkezi, 153 Alo Zabıta/Büyükşehir/Belediye, 160 E-Devlet Kapısı Çağrı Merkezi, 163 Telekom Borç Sorma, 169 Alo Post, 170 Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Kurumu, 174 Alo Gıda, 175 Alo Tüketici, 179 Alo Valilik, 180 İş Ve İşçi Bulma, 181 Çevre Bilgi, 182 Ruhsal Bunalım Danışma, 184 Sağlık Danışma, 185 Su Arıza, 186 Alo Elektrik, 187 Gaz Arıza, 188 Cenaze Hizmetleri, 189 Vergi Danışma özel servis numaraları tüm vergiler dahil 0,15 TL/dk. olarak ücretlendirilecektir. Kontör periyodu 60 saniyedir.
   • Mevcutta başka bir kampanyaya dahil olan Aboneler ancak mevcut kampanya koşullarında yer alan usullere uygun olarak kampanya aboneliklerini sona erdirerek bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
   • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.
   • Vodafone Dijital Dükkan WiFi Cebinde Kampanyası kapsamında vergiler dahil 96 TL’lik aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
   • Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde modem bedeli 144 TL olup 24 ay boyunca 6 TL bedel ile aboneden tahsil edilecek veya abonenin tercihine göre ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilecektir. Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber  teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
   • Kampanya kapsamında abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
   • Kampanya kapsamında abone modemi Vodafone Net’ten alıyorsa, 60 TL değerindeki modem kurulumu ücretsizdir.
   • Kampanya kapsamında Abonenin Dijital Dükkan - Konuştukça Öde (Sabit Telefon Hizmeti/ VoIP) alması halinde, Vodafone Net’ten modem alması zorunludur.
   • Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar sabit internet hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık internet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır. Hat dondurma işlemi sırasında Abone VoIP hizmetinden faydalanamaz.
   • Borç nedeniyle kesilen internet hizmetinin yeniden açılması durumunda tüm vergiler dahil 24,9 TL işlem ücreti yansıtılacaktır.
   • Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, alınmayan aktivasyon ücreti , tablet var ise tablet bedelinin ödenmemiş ve kalan  aylık bedellerinin tamamı,  modem verilmiş ise, ödenmemiş ve kalan modem aylık bedellerinin tamamı ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
   • Taahhüt süresi sona erdikten sonra abonenin Vodafone Dijital Dükkan WiFi Cebinde Kampanyası hizmetlerini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet aboneye www.vodafone.com.tr internet sitesinde yer alan ilgili paketteki standart Vodafone Dijital Dükkan Tarife Aylık Ücretlerinden faturalandırılacaktır,  bu fiyata taahhüt süresi boyunca hediye edilen Yalın DSL (8 ve 16 Mbps’lik hızlarda aylık 14 TL, daha yüksek hızlarda ise aylık 18 TL) bedeli eklenecektir.
   • Taahhüt Süresi içerisinde, hizmet dahilinde Vodafone Net’ten alınan veya Vodafone Net’e taşınan sabit telefon numarasının başka bir operatöre tekrar taşınması ya da numara taşıma hizmetinin iptali durumunda sunulan Dijital Dükkan-Konuştukça Öde Paketi hizmeti de sonlanacaktır.
   • Vodafone Dijital Dükkan WiFi Cebinde Kampanyası kapsamında internet üzerinden ses hizmeti dahilindeki Dijital Dükkan-Konuştukça Öde Paketi, aynı kampanya kapsamında sunulan internet hizmeti dahilindeki Vodafone Dijital Dükkan WiFi Cebinde internet paketleri üzerinden hizmet verdiği için İnternet kesintisi durumunda Abonenin tercih etmesi halinde sabit telefon hizmeti Abone tarafından belirtilen GSM numaralarına yönlendirilecektir. Yönlendirme sırasında www.vodafone.com.tr adresindeki İş’te Telefon tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
   • Telefonlu paketlerde Taahhüt süresi sonunda abone, seçmiş olduğu dakika paketine göre www.vodafone.net.tr internet sitesine yer alan İş’te Telefon tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
   • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.
   • Vodafone Net modemin markasını ve internet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
   • Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78 TL’dir.
   • Abone, Vodafone Dijital Dükkan WiFi Cebinde Kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.
   • Dijital Dükkan Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.