Vodafone Net İş’te İnternet

Yükleniyorİşletmeler Vodafone Net İş'te İnternet Paketiyle yarına hazırlanıyor, Vodafone'un komple iletişim dünyasının tadını çıkarıyor.

İnternet Paketleri  Hız  Kota Paket Ücreti  24 ay
sözünüze
16 Mbps'e kadar 60GB
Adil Kullanım Kotası **
99 TL 54,9 TL
FiberHız 32 Mbps'e kadar* 120GB
Adil Kullanım Kotası **
118 TL 69,9 TL
FiberHız SÜPER 64 Mbps'e kadar* 240GB
Adil Kullanım Kotası **
153 TL 84,9 TL
SÜPER LİMİTSİZ 16 Mbps'e kadar* Limitsiz 184 TL 134,9 TL

 

  Ek bilgiler :
 • * 32 Mbps, 64 Mbps hızlarına ulaşabilmek için VDSL altyapısı üzerinden hizmet alınmalıdır, VDSL altyapısı bulunmuyorsa en fazla 16 Mbps hız üzerinden hizmet verilebilecektir.
 • ** Adil kullanım kotalı (AKN’li) olarak belirtilen paketler için, Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 8 Mbps’ye kadar 60 GB AKN’li paket için 3 Mbps, 16 Mbps’ye kadar 60 GB AKN’li paketler için 5 Mbps, 32 Mbps’ye kadar 120 GB AKN’li paket için 16 Mbps, 64 Mbps’ye kadar 240 GB AKN’li paket için 24 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar, seçmiş olduğunuz paketin download hızlarından hizmet verilmeye devam edilecektir.

  Vodafone Net İş’te İnternet ADSL ve Fiber/Fiber Hız 24 Ay Taahhütlü Kampanya Esasları
 • Kampanya 14.08.2017 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel ve kurumsal aboneler faydalanabilir.
 • Mevcutta başka bir kampanyaya dahil olan aboneler ancak mevcut kampanya koşullarında yer alan usullere uygun olarak kampanya aboneliklerini sona erdirerek bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.
 • İş’te İnternet ADSL ve Fiber/Fiber Hız 24 Ay Taahhütlü Kampanya kapsamında internet hizmeti ücreti taahhüt süresi boyunca seçilen paketteki standart ücret üzerinden indirimli olarak faturalandırılır.
 • İş’te İnternet ADSLve Fiber/Fiber Hız 24 Ay Taahhütlü Kampanya kapsamında vergiler dahil 24 TL’lik aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • İş’te İnternet ADSL ve Fiber/Fiber Hız 24 Ay Taahhütlü Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde hizmet türüne göre ADSL modem bedeli 96 TL olup 24 ay boyunca 4 TL taksitle,Fiber modem bedeli 144 TL olup 24 ay boyunca 6 TL taksitle Aboneden tahsil edilecek veya Abonenin tercihine göre ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilecektir.
 • İş’te İnternet ADSL ve Fiber/Fiber Hız 24 Ay Taahhütlü Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından Abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında Abone modemi Vodafone Net’ten alıyorsa, modem kurulumu ücretsizdir.
 • 8 Mbps’e kadar, 16 Mbps’e kadar, 32 Mbps’e kadar ve 64 Mbps’e kadar hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin telefon hattının uygunluğuna, santrale olan mesafesine ve santralin teknik özelliklerine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir..
 • Paketlerde adil kullanım noktası Abone'nin seçimine göre 60 GB, 120 GB ya da 240 GB olarak belirlenebilir.
 • Adil kullanım kotalı (AKN’li) olarak belirtilen paketler için, Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 8 Mbps’ye kadar 60 GB AKN’li paket için 3 Mbps, 16 Mbps’ye kadar 60 GB, 120 GB ve 240 GB AKN’li paketler için 5 Mbps, 32 Mbps’ye kadar 120 GB AKN’li paket için 16 Mbps, 64 Mbps’ye kadar 240 GB AKN’li paket için 24 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu paketin download hızlarından hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Adil Kullanım kotası olan paketlerde gece 02:00-08:00 arası internet kullanımları adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.
 • Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar ADSL/FiberHız hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık ADSL/Fiber erişim ücreti alınmayacaktır. ADSL/Fiber erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, alınmayan aktivasyon ücreti , verilmiş ise modem kapsamında yapılan indirimler , ödenmemiş taksit bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Aboneye Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 120 TL’lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura, ödemeye ilişkin belge ve müşteri TC Kimlik ve Vergi Levhası Fotokopisinin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması veya ilgili Kurumsal Satış Kanalı’na faxlanarak bu numaralara iletilmesinin sağlanması gerekmektedir.
 • Taahhüt süresi sona erdikten sonra Abonenin internet hizmeti almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet Aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan ilgili paketteki standart Tarife Aylık Ücretlerinden faturalandırılacaktır. Taahhütnamede yer alan güncel liste fiyatlarına telefonsuz internet bedeli dahildir.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abonenin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve internet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78 TL’dir.
 • İş’te İnternet ADSL ve Fiber/Fiber Hız 24 Ay Taahhütlü Kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.
 • Taahhütname için tıklayınız

1. Vodafone Net ADSL hizmeti nedir?

Vodafone Net ADSL hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanan 16 Mbps’e kadar hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir.

2. Vodafone Net Fiber / Fiber Hız hizmeti nedir?

Vodafone Net Fiber / Fiber Hız hizmeti alt yapının uygun olduğu bölgelerde 64 Mbps’e varan hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir. Aboneye bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak Fiber ya da Fiber Hız (VDSL2) altyapıları üzerinden hizmet sağlanmaktadır. Abonenin alabileceği maksimum hız altyapı uygunluğuna göre kontrolllerle belirlenir.

3. Vodafone Net Telefon hizmeti nedir?

Vodafone Net Telefon hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanan sabit telefon hizmetidir. Vodafone Net telefon hizmetinden faydalanmak için Vodafone Net ile sözleşme yapmanız gerekmektedir.

4. Vodafone Net Telefonsuz İnternet hizmeti nedir?

Herhangi bir telefon aboneleğine ihtiyaç duyulmadan yapılan internet aboneliğidir.

5. Bu kampanya kapsamında Telefonsuz İnternet hizmeti sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca 10 TL karşılığında Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kampanya dışında Telefonsuz ADSL bedeli 14 TL, Telefonsuz Fiber / Fiber Hız bedeli 18 TL’dir.

6. Nasıl Vodafone Net abonesi olabilirim?

Mevcutta kullanılan internet ve telefon hizmetlerini mevcutta kullanılan işletmeciden Vodafone Net’e taşıyarak veya yeni bir telefon hattı ve internet talebinde bulunarak Vodafone Net abonesi olabilirsiniz.

7. Vodafone İş’te İnternet ADSL Kampanyası nedir?

24 ay boyunca ADSL’in çok avantajlı fiyatlardan sunulduğu kampanyadır. 16 Mpbs’e varan hızdan faydalanılabilir. 24 ay abonelik taahhütü verilmesi durumunda geçerlidir. Talebe göre internet bağlantısını hiçbir ek ücret ödemeden telefonsuz olarak olarak ya da aylık telefon bedeli ödenerek Telefon hizmetiyle beraber alınabilir. Telefon hizmeti için dakika paketi almadan konuştukça öde tarifesinden ya da ek bedel karşılığında çok avantajlı Vodafone Net telefon dakika paketlerinden faydalanılabilir. Kampanya kapsamında sunulan fiyatlar 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi ve Vodafone Net ‘ten Toptan Hat Kiralama (Sabit Telefon) hizmeti alınması durumunda geçerlidir. Toptan Hat Kıralama önkoşulu olan paketlerden +10 TL fark ile Toptan Hat Kıralama önkoşulu olmayan paketler üzerinden hizmet alınabilir.

8. Vodafone İş’te İnternet Fiber/Fiber Hız Kampanyası nedir?

24 ay boyunca 64 Mbps’e varan Fiber hızların ayda sadece 54,90’dan başlayan fiyatlarla sunulduğu kampanyadır. 24 ay abonelik taahhütü verilmesi durumunda geçerlidir. Talebe göre internet bağlantısını telefonsuz olarak ya da aylık telefon bedeli ödenerek Telefon hizmetiyle beraber alınabilir. Kampanya kapsamında sunulan fiyatlar 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi ve Vodafone Net ‘ten Toptan Hat Kiralama (Sabit Telefon) hizmeti alınması durumunda geçerlidir. Telefon hizmeti için dakika paketi almadan konuştukça öde tarifesinden ya da ek bedel karşılığında çok avantajlı Vodafone Net telefon dakika paketlerinden faydalanılabilir. Toptan Hat Kıralama önkoşulu olan paketlerden +10 TL fark ile Toptan Hat Kıralama önkoşulu olmayan paketler üzerinden hizmet alınabilir.

9. Vodafone İş’te İnternet ADSL Kampanyası ile faydalanabileceğim paketler nelerdir?

10. Vodafone İş’te İnternet Fiber/Fiber Hız Kampanyası ile faydalanabileceğim paketler nelerdir?

11. Kampanya kapsamında herhangi bir aktivasyon ücreti bulunmakta mıdır?

Kampanya kapsamında aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

12. Vodafone İş’te İnternet ADSL ve Fiber/Fiber Hız kampanyalarına katılım için gerekli şartlar nelerdir?

Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi ve Vodafone Net ‘ten Toptan Hat Kiralama (Sabit Telefon) hizmeti alınması durumunda geçerlidir.

13. Vodafone İş’te İnternet ADSL ve Fiber/Fiber Hız Kampanyası kapsamında modem sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında modem ücretsiz olarak sunulmamaktadır. ADSL hizmeti için 96 TL değerindeki kablosuz modem talebe göre taksitli veya ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Taksit bedeli aylık 4 TL’dir. Fiber / Fiber Hız hizmeti için 144 TL değerinde kablosuz modem talebe göre taksitli veya ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Taksit bedeli aylık 6 TL’dir.

14. Kampanya kapsamında modem kurulum hizmeti sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında modemi Vodafone Net’ten alan abonelerimize talep edilmesi durumunda kurulum ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Kurulum talebiniz olması durumunda internet hattınız aktiflendikten sonra servisimiz randevu almak için sizinle irtibata geçecektir. Evde kurulum istemeyen abonelerimiz 0 850 210 0 542 numaralı müşteri hizmetlerinden destek alabilirler.

15. Modem kurulumu nasıl yapılır?

Vodafone Net tarafından sunulan modemler, modem evdeki internet kablosuna bağlandığı anda gerekli ayarlamaları otomatik olarak yaparak internete çıkmaya hazır hale gelir. Kurulum için kabloyu modeme takmanız yeterlidir. Modem Vodafone Net’ten alınmadıysa, kurulum için bazı ayarlar yapmak gerekebilir. Bu ayarlar tüm marka ve modellerde farklıdır. Kurulum konusunda 0 850 210 0 542 numaralı müşteri hizmetlerinden destek alabilirler.

16. Kampanyadan nasıl faydalanabilirim, nereden alabilirim?

Kampanyaya abone olabilmek için ilgili satış kanalı üzerinden bilgi alabilir, 0 850 210 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

17. Kampanyaya ne zamana kadar abone olabilirim?

Kampanya 31 Aralık 2015 gün bitiminde sona erecektir. Sipariş işlemlerinizin en son bu tarihte gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

18. Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

 • TC Uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi ya da Vergi Levhası fotokopisi
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için geçerlilik tarihi uygun pasaport
 • İşlem vekaleten yapılıyorsa, ilgili vekaletname
 • İlgili sözleşme ve başvuru formları
 • 19. Vodafone İş’te İnternet ADSL ve Fiber/Fiber Hız Kampanyası hizmeti ne zaman aktif hale gelecektir?

  Evraklarınız teslim alındıktan sonra, Türk Telekom ve Vodafone Net’teki aktivasyonların tamamlanması 7 – 12 iş gün alabilmektedir. 7 - 12 gün içerisinde herhangi bir kesinti olmaksızın internet ve telefon hizmetleriniz aktif olacak ve size bilgi iletilecektir.

  20. Kampanya taahhüt dönemi sonrasında aylık ücretlerim ne kadar olacak?

  Yeni bir kampanya ya da değişiklik talebiniz olmaması durumunda, www.vodafone.net.tr sitesinde yer alan internet ve telefon hizmetleri liste fiyatları üzerinden hizmet almaya devam edersiniz.

  21. Telefon paketimi değiştirebilir miyim?

  Dakika paketi aldıysanız üst pakete geçiş yapabilirsiniz. Alt pakete geçiş ya da konuştukça öde tarifesine geçiş durumunda, yalnızca dakika paketlerine verilen indirimler ceza olarak faturanıza yansıtılır.

  22. İnternet hız ve kotamı / telefon paketimi nasıl değiştirebilirim?

  Vodafone Net müşteri hizmetlerini (0 850 210 0 542) arayabilirsiniz.

  23. İnternet ve Telefon hattı nasıl iptal edilebilir?

  0 850 210 0 542 numaralı müşteri hizmetleri aranarak iptal talebinden bulunduktan sonra iptal dilekçesi yönlendirilen adrese gönderilerek iptal edilebilir.

  24. İnternet ve Telefon hizmetlerinden yalnızca birini iptal ettirilebilir mi?

  İki hizmetten birini iptal ettirebilirsiniz, bu durumda iptal ettirmediğiniz hizmet liste fiyatından faturalandırılmaya başlar, ayrıca taahhüt süresi sona ermediyse ilgili cezai bedeller faturanıza yansıtılır.

  25. İnternet ve Telefon hizmetleri taahhüt süresi içerisinde iptal edilirse ne olur?

  Hizmetin taahhüt süresi bitiminden önce iptal ettirilmesi durumunda verilen indirimler ve eğer taksitli modem aldıysanız kalan modem taksit tutarı ödenir. Ancak taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamının, indirimler toplamında düşük olması durumunda, düşük olan tutar faturaya yansıtılır.

  26. Fiber / Fiber Hız hizmetinden faydalanırken taşındığımda altyapı sağlanamazsa iptal nedeniyle ceza ödenir mi?

  Teknik altyapımızın eksikliği nedeniyle hizmet veremediğimiz durumlarda, aboneye ADSL hizmetine geçiş yapmak koşuluyla cezai işlem uygunlanmaz. Eğer bölgede Vodafone’nun altyapı sunamaması nedeniyle hiçbir hizmet verilemiyorsa, cezai işlem uygulanmadan hizmet iptali gerçekleştirilir.

  27. Fiber / Fiber Hız hizmetinden faydalanılamadığı durumda bu paketlerde sunulan Adil Kullanım Noktalarını kullanabilir miyim?

  Evet. Fiber / Fiber Hız altyapımızın yetersizliği durumunda söz konusu paketleri ADSL teknolojisi üzerinden sunulan hız olan 16 Mbps üzerinden kullanabilirsiniz. Yüksek kotalı 16 Mbps paketlerinin fiyatları, karşılık gelen Fiber / Fiber Hız paketlerinin fiyatları ile aynı olacaktır.

  28. Kampanya dahilinde Adil Kullanım Noktası (AKN) bulunmayan paket mevcut mudur?

  Evet, mevcuttur. Bu pakete ait kampanyalı fiyat ve indirim oranı aşağıdadır.

  29. Adil kullanım noktası (AKN) aşılması durumunda ayrıca ücret ödenir mi?

  Hayır. Limitsiz paketler adil kullanım noktası aşılması durumunda ek bir ücret ödenmez. Yalnızca internet hızı bir sonraki fatura dönemine kadar 3 Mbps’ye düşürülür. Fatura dönemi sonunda tekrar paket hızına yükseltilir.

  30. Bir önceki aydan kalan adil kullanım kotamı sonraki ay kullanabilir miyim?

  Hayır. Kota aynı ay içinde kullanılmalıdır. Kalan kota bir sonraki aya devredilmez.

  31. Kampanya taahhüt süresi içinde İnternet ve Telefon hatları dondurulabilir mi?

  Aboneler, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde İnternet/Telefon hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık İnternet/Telefon erişim ücreti alınmayacaktır. İnternet/Telefon erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.

  32. Hizmet ile ilgili soru / talep / sorunlar için kimi aranmalıdır?

  Hizmet ile ilgili teknik destek hizmetleri, Vodafone Net müşteri hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. 0 850 210 0 542 numarasından Vodafone Net Müşteri Hizmetlerine ulaşılabilir.

  33. Hizmet için fatura kesim tarihi nedir? / indirimli olarak ne zaman hizmet almaya başlayacağım?

  Vodafone Net ’in fatura kesim tarihi her ayın 2’ sidir. Hizmetteki indirim, hizmetin başlatıldığı andan itibaren uygulanır.

  34. İnternet ve Telefon hizmetleri tek faturada mı ücretlendirilir?

  Evet.

  35. Vergi tutarı nedir?

  Katma Değer Vergisi %18’dir. İnternet için özel İletişim Vergisi %5 ve telefon için %15 olarak uygulanmaktadır. Fiyatlara bu vergiler dahildir.

  36. İnternet+Telefon hizmetim için elektronik fatura ve ayrıntılı fatura alınabilir mi?

  Hizmet için her ay fatura adresine postayla gönderilen standart faturanın yanısıra e-posta adresine gönderilmek üzere elektronik fatura hizmeti de sağlanmaktadır. www.jetfatura.com adresinden faturalarınızın detaylarını görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için bir kereliğine şifre almanız gerekmektedir. Şifre size aktivasyondan sonra otomatik olarak gönderilecektir. Şifre ile ilgili sorularınız için 0 850 210 0 542’yi aramanız yeterlidir. Sağlanan elektronik e-fatura bilgilendirme amaçlıdır, yasal geçerliliği yoktur.

  37. İnternet kotasının/ telefon dakika paketinin ne kadarının kullanıldığı nasıl öğrenilebilir?

  www.jetfatura.com adresinden fatura ve kota detayları görülebilir.

  38. Online işlemler için jetfatura.com şifresi nasıl öğrenilebilir?

  Jetfatura şifresi abonelik esnasında SMS yolu ile gönderilir. Şifre bir nedenden dolayı alınmadıysa ya da unutuldaysa 0 850 210 0 542’yi aranarak öğrenilebilir.
  Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.
  Samsung Galaxy
  J7 Prime
  iPhone 7
  32GB
  Samsung Galaxy
  J7 2016
  Vestel Venus V3
  5580
  Samsung Galaxy
  S7 Edge