Sunucu Barındırma

Yükleniyor

Sunucu Barındırma

Firmanızın mevcut sunucularını ofislerinizde sistem odası yatırımı yapmadan, yetkin IT personeli istihdam etmeden ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde Vodafone Net Veri Merkezi’nde size ayrılmış özel kabinetlerde barındırırsınız. Konumlandırdığınız sunucuların enerji, soğutma, fiziki güvenlik ve veri erişimi dahil olmak üzere tüm altyapı yönetimini işletme maliyetleriniz kontrol altında tuturak Vodafone Net aracılığıyla gerçekleştirirsiniz. Vodafone Net’in eğitimli ve deneyimli teknik kadrosu aracılığıyla performans takibiniz yapılır,gerektiğinde anında müdahale ve teknik destek imkanı sağlanır, bu sayede firmanız için önem arz eden uygulamalarınızı güvence altına alırsınız.

Faydaları


Operasyonel Süreklilik: Firmanıza ait sunucuların veri erişiminde Vodafone Net Veri

Merkezi’nin sağladığı yedekli fiber altyapısı ile kesintisizlik sağlarsınız.

Fiziki Güvenlik: Firmanıza ait sunuculara sadece sizin belirleyeceğiniz teknik personel ve Vodafone Net bina yetkilileri ulaşır, böylece sunucuların fiziki güvenliğini temin edersiniz.

Maliyet Yönetimi: Firmanıza ait sunucuları Vodafone Net Veri Merkezinde konumlandırarak enerji, altyapı ve personel giderlerinden tasarruf edersiniz.

Uzaktan Sunucu Kontrolü: Sunucularınıza nerede olursanız olun, internet üzerinden bağlanarak yönetimini gerçekleştirirsiniz.

Esnek Altyapı: Vodafone Net Veri merkezi’ne erişim için sağlanan esnek bant genişliği sayesinde ihtiyacınıza uygun olan kapasiteyi seçersiniz ve, dilediğinizde de anlık olarak kapasite artışı yaparsınız.

Vodafone Net İletişim Hizmetleri AŞ

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.
iPhone 6
16 GB
Vodafone
Smart 6
Samsung Galaxy
E7 16GB