Vodafone İş Ortağım

Yükleniyor

Otomotiv Çözümleri

Araçlara yerleştirilen sensörler ile mekanik sorunların otomatik olarak tespit edilmesi, değişen yol koşullarına göre ve kaza durumlarında anlık müdahale yapılabilmesi sayesinde her koşulda daha iyi performans sunularak müşteri memnuniyetinin artırılması sağlanmaktadır.

Vodafone şebekesi üzerinden sürekli veri akışı sağlayan sensörlerle donatılmış araçlar mekanik sorunları otomatik olarak tespit edebilmekte ve değişen yol koşullarına göre anlık müdahalelerle performansı iyileştirebilmektedir.

Sürücüler M2M teknolojisi sayesinde yola çıkmadan potansiyel sorunlar konusunda uyarılar alabilmekte ve gidecekleri yolun kar yağışı veya kaza nedeni ile tıkanıp tıkanmadığı ya da yol koşullarında bir değişiklik olup olmadığı konusunda önceden bilgi sahibi olabilmekteler.

M2M teknolojisi, otomotiv sektörünün geçirdiği evrim sürecinde pek çok kilit noktada rol oynuyor.

Hava tahmin raporları ve lokasyon bazlı yol bilgisi gibi haber-eğlence hizmetleri sürüş deneyiminin iyileştirilmesine katkıda bulunuyor.

Dijital haritalama ve rotalama hizmetlerinde önde gelen firmalar, navigasyon cihazları için Vodafone’un sunduğu M2M hizmetlerinden faydalanmayı tercih ediyor.

M2M Otomotiv Çözümleri referanslarımızdan Ford Otosan'ı görüntülemek için tıklayın.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.
iPhone 6
16 GB
Vodafone
Smart 6
Samsung Galaxy
E7 16GB