Vodafone İş Ortağım

Yükleniyor

Mobil POS

Vodafone yeni nesil mobil yazarkasalar sayesinde mobil ekipler, kablosuz Mobil POS cihazları sayesinde mobil olarak ödeme alıp aynı zamanda faturalandırarak iş sürekliliginizi saglayabilirler.

Vodafone yeni nesil mobil yazarkasalar sayesinde mobil ekipler, kablosuz Mobil POS cihazları sayesinde mobil olarak ödeme alıp aynı zamanda faturalandırarak iş sürekliliginizi saglayabilirler.

Vodafone M2M kullanım alanlarında kullanabileceğiniz ücretlendirme detayları için tıklayınız.

“500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” paketi: 19,5 TL / Ay (KDV ve ÖİV dahildir)

Abonelerimizin yeni nesil yazarkasa cihazları ile kullanabilecekleri “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” paketi dahilinde bulunan 48 Saat GSM Data paketi ile GSM ses hizmeti üzerinden data iletişimi yapılabilmesini sağlamaktadır.

  Vodafone İş Ortağım “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” Paketi Esasları
 • Aylık “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” data paketinden kurumsal faturalı M2M tarifeleri ile birlikte yararlanılabilmektedir.
 • Paket dahilinde 500 MB M2M data paketiyle birlikte verilen 48 Saat GSM Data paketi data erişiminin olmadığı lokasyonlarda GSM ses hizmeti üzerinden üzerinden data iletişimi yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu paket sadece veri iletişimi yapmak için kullanılabilir ve ses iletişimine kapalıdır.
 • Aylık “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” data paketi tanımlaması iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilecektir.
 • Aylık “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” data paketi için ilgili fatura dönemi içerisinde kullanılmayan data miktarı bir sonraki aya devretmez.
 • Aylık “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” data paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Aylık 500 MB M2M Data paketi kullanım miktarının aşılması durumunda her 1kB'lık kullanım 0,09 Kuruş olarak ücretlendirilir. Aylık 48 Saat M2M GSM data paketi kullanım miktarının aşılması durumunda her 1 Dakika'lık kullanım 0,21 Kuruş olarak ücretlendirilir.
 • Aylık “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” data paketini kullanan aboneler ilgili fatura dönemi içinde yapacakları data ve GSM data kullanımlardan dolayı en fazla 200 TL ücret ödeyeceklerdir.
 • Aylık “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” data paketi için adil kullanım hakkı 2 GB'tır. Adil kullanım miktarına ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar aboneler M2M data paketinden 128 kbps’ye kadar olan hız ile faydalanabilirler.
 • Aylık “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” data paketi için dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip M2M data paketi ücretini öder.
 • Aylık “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” data paketinin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Aylık “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” data paketi ile birlikte abonelerimizin sms ve/veya eş zamanlı olarak kullanabilecekleri diğer data paket kullanımları faturada ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Aylık “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data” data paketine giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" şekilde kullanıma sunulur.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. Paket aşımında da yine alınan ve gönderilen veri paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.
iPhone 6
16 GB
Vodafone
Smart 6
Samsung Galaxy
E7 16GB