Samsung Galaxy Trend Plus - Vodafone'da!

Samsung Galaxy Trend Plus

 • Samsung Galaxy Trend Plus bağımsızlığını ilan etti, Vodafone İş Ortağım farkıyla tarife bağımsız sadece 25 TL!

Telefon hakkında

 • Kamera: 5 MP Arka Kamera
 • İşletim Sistemi: Android 4.1 JB
 • İşlemci: 1.2 Ghz Çift Çekirdek
 • Ekran Boyutu: 4 inç
Telefonun Özellikleri
Ekran Dokunmatik ekran
İşlemci : 1.2 Ghz Çift Çekirdek
Bellek 4GB / 32 GB'a
Kamera / Flaş 5 MP
Bağlantı HSPA+ 21 Mbps
Boyutlar, Ağırlık 121.5 x 63.1 x 10.5mm
OS / Yükseltme Android 4.1 JB
Samsung Galaxy Trend Plus Kampanyası
Tarife Bilgisi Tarifesi Üzerinden Yanısıtılacak İndirim Tutarı Cihaz Taksit Bedeli Kampanya Kapsamsında Aboneye Yanısıtılacak Ek Ödeme
Tarife Bağımsız 25 TL
Akıllı telefonunuz ile internete Vodafone hızı ile erişmek için tekliflerimizi inceleyin.
 • Vodafone Tarife Bağımsız Cihaz Kampanyası" kapsaminda 24 ay suresince tarife bağımsız tekliften yararlanmak isteyen aboneler Kampanya ile ilişkili tarifeler: Red Business Classic, Red Business, Red Business Elite, İş Ortağım Her Şey Dahil Eko Paket, İş Ortağım Her Şey Dahil Ekstra Paket, İş Ortağım Her Şey Dahil Pro Paket, İş Ortağım Her Şey Dahil Global Paket, İş Ortağım Mini Paket, İş Ortağım Midi Paket, İş Ortağım Maxi Paket, İş Ortağım Süper Plus, İş Ortağım Süper Paket, İş Ortağım Mega Paket, İş Ortağım Mega Plus Paket, İş Ortağım Mini Plus, Esnaf Avantaj Mini Heryöne+, Esnaf Avantaj Mini Süper, Esnaf Avantaj Midi, Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra, Esnaf Avantaj Mega, Ortak Havuz Ses Tarifeleri, Kurumsal VF'larla&Şirketiçi CL, Kurumsal Heryöne 10.000, Kurumsal VF'lularla CL 35TL, Kurumsal VF'lularla CL 45TL, Yeni Kurumsal Heryöne, Kurumsal Paket 120, Kurumsal Paket 180, Kurumsal Paket 270, Kurumsal Paket 810, CTC Outdial, Multisantral 150, Multisantral 300, Multisantral 550, Multisantral 900, Multisantral 1800, Multisantral 3600, Holding Tarifesi Özel Kurumlar Grup, Holding Kısıtlı, Holding Mini, Holding Midi, Holding Süper, Holding Mega, Konuşkan Ofis, Konuşkan Ofis - 39 TL, Vodafone Cep Konuş 1500 dk, Kurumsal Şirket Özel 1, Kurumsal Şirket Özel 3, Firmalar Arası Seçeneği, Kızılay Tarifesi, Yeni Kurumsal Faturalı Kısıtlı, Yeni Kurumsal Faturalı Kısıtsız, Ofis içi Limitsiz Çalışanlar, Yeni L. Ofis Çalışan Kısıtsız, Yeni Vodafone FCT Tarifesi, İş Ortağım Mini Paket-Kısıtlı, Vodafone-MOC Kapalı, Tarım Kredi Kooperatifleri Paketi, VIP 1, İşinizi Düşünen Tarife 250, İşinizi Düşünen Tarife 500, Gold Class 90, Kurumsal Vodafone'lularla CL 55 TL, Cep Paket 180, Cep Paket 270, Cep Paket 420, Hesaplı Tarife 500, Cep Paket 810, Kurumsal Paket 420, Cep Beşyüz 2, Hesaplı Esnaf Tarifesi, Bereketli Esnaf Tarifesi, FCT tarifesi paketleri, Büyük Holding Tarifesi, Vodafone Cep Konuş 750 dk, VIP Class Normal, VIP CLASS 210, Kurumsal Şirket Özel 2, Kurumsal Şirket Grup, Kurumsal Faturalı, Grup içi Ücretsiz Tarife, Ofis içi Limitsiz Çalışanlar, Ofis içi Limitsiz Yönetici, Kurumsal Şirket No rmal, Cep Konuş Kredi Kartsız 750 dk, TİM Özel, VIP 3, Cep VIP, Kurumsal Paket 420, Kurumsal Aile Resmi Kurumlar, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. şirket çalışanları tarifeleri, Grup İçi Ücretsiz Tarife, Holding Özel Kurumlar Tarifesi Grubu, Holding Çalışan ve Yakınları Tarifelerinden her hangi birini tercih edebilirler.
 • Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya paket üzeri data kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında abonelerin seçtikleri tarife bedelleri üzerinden seçilen tarifeye göre varsa indirim verilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerli olup, ayrıca ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında Vodafone Mağazaları'nden yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş cihazların fiyat bedellerinin tek çekimde yarısını anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; kalan tutar aboneden ayrıca tahsil edilecektir. Kampanya dahilinde geçerli kredi kartı olmayan aboneler bu kampanyaya dahil edilemeyeceklerdir.
 • Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin aşağıdaki şartlara uyması gerekmektedir:
  • Abonenin Cap Aran kara listesinde bulunmaması,
  • Abonenin Kara/Gri listesinde bulunmaması,
  • Abonenin Kredi Kartı kara listesinde bulunmaması,
  • Abonenin TC Kimlik no Mernis doğrulamasının olması gerekmektedir.
 • Abonelerin müşteri numaraları altında yer alan hatlardan en az bir tanesinin aşağıdaki kurallara uyması durumunda aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • Her müşteri (yeni tesis, mnp, mevcut) için cihaz kampanyasına katılımda, gsm hattının ait olduğu şirketin en az 2 yıllık vergi levhasının olması,
  • Her müşteri için son 6 ay içerisindeki faturalarını en geç son ödeme tarihinden sonraki 15 gün içerisinde ödemiş olması,
  kredi kartıyla ödeme zorunluluğu olmaması için aranan şartlardır .
 • Vodafone müşterisi olup 6 aydan yeni olan müşteriler sadece kredi kartlı kurgudan faydalanabileceklerdir.
 • Kampanyada her bir tarife için belirlenmiş bedellerin detayları kampanya tablosunda verilmektedir.
 • Kampanya esasları aşağıda belirtilmektedir:
  - İlgili kampanya kurumsal ve bireysel müşteri olup esnaf avantaj paketlerinden yararlanan aboneler için geçerlidir.
  - Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Bireysel aboneler bireysel tarifeler, kurumsal aboneler kurumsal tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
  - Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
  - Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
  - Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
  - İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
  - Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
  - Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir.
  - Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
  - Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları), kurumsal müşteri numarasına bağlı 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
  - Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği roaming data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
  - Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca varsa tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa 12 aya kadarki dönemde hesaplanan cezai şart avans olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır. geri kalan 12 aya ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir. Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
  - Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
  - Cihazların Vodafone'a maliyeti (Fiyatlara KDV dahildir) aşağıda belirtilmiştir.
 • Vodafone Yarına Hazırlayan Cihazlar Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayın.
 • - Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Tarife Bağımsız Kampanyaya hangi tarifeler dahildir?

 

 • Tarife bağımsız kurguda kampanya aşağıdaki tüm tarifeler için geçerlidir: (Bireysel esnaf aboneleri de aşağıdaki tarifelerden birini kullanmaları durumunda kampanyadan yararlanabilirler.)

 

Red Business Classic, Red Business, Red Business Elite, İş Ortağım Her Şey Dahil Eko Paket, İş Ortağım Her Şey Dahil Ekstra Paket, İş Ortağım Her Şey Dahil Pro Paket, İş Ortağım Her Şey Dahil Global Paket, İş Ortağım Mini Paket, İş Ortağım Midi Paket, İş Ortağım Maxi Paket, İş Ortağım Süper Plus, İş Ortağım Süper Paket, İş Ortağım Mega Paket, İş Ortağım Mega Plus Paket, İş Ortağım Mini Plus, Esnaf Avantaj Mini Heryöne+, Esnaf Avantaj Mini Süper, Esnaf Avantaj Midi, Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra, Esnaf Avantaj Mega, Kurumsal VF'larla&Şirketiçi CL, Kurumsal Heryöne 10.000, Kurumsal VF'lularla CL 35TL, Kurumsal VF'lularla CL 45TL, Yeni Kurumsal Heryöne, Kurumsal Paket 120, Kurumsal Paket 180, Kurumsal Paket 270, Kurumsal Paket 810, CTC Outdial, Multisantral 150, Multisantral 300, Multisantral 550, Multisantral 900, Multisantral 1800, Multisantral 3600, Holding Tarifesi Özel Kurumlar Grup, Holding Kısıtlı, Holding Mini, Holding Midi, Holding Süper, Holding Mega, Konuşkan Ofis, Konuşkan Ofis - 39 TL, Vodafone Cep Konuş 1500 dk, Kurumsal Şirket Özel 1, Kurumsal Şirket Özel 3, Firmalar Arası Seçeneği, Kızılay Tarifesi, Yeni Kurumsal Faturalı Kısıtlı, Yeni Kurumsal Faturalı Kısıtsız, Ofis içi Limitsiz Çalışanlar, Yeni L. Ofis Çalışan Kısıtsız, Yeni Vodafone FCT Tarifesi, İş Ortağım Mini Paket-Kısıtlı, Vodafone-MOC Kapalı, Tarım Kredi Kooperatifleri Paketi, VIP 1, İşinizi Düşünen Tarife 250, İşinizi Düşünen Tarife 500, Gold Class 90, Kurumsal Vodafone'lularla CL 55 TL, Cep Paket 180, Cep Paket 270, Cep Paket 420, Hesaplı Tarife 500, Cep Paket 810, Kurumsal Paket 420, Cep Beşyüz 2, Hesaplı Esnaf Tarifesi, Bereketli Esnaf Tarifesi, FCT tarifesi paketleri, Büyük Holding Tarifesi, Vodafone Cep Konuş 750 dk, VIP Class Normal, VIP CLASS 210, Kurumsal Şirket Özel 2, Kurumsal Şirket Grup, Kurumsal Faturalı, Grup içi Ücretsiz Tarife, Ofis içi Limitsiz Çalışanlar, Ofis içi Limitsiz Yönetici, Kurumsal Şirket Normal, Cep Konuş Kredi Kartsız 750 dk, TİM Özel, VIP 3, Cep VIP, Kurumsal Paket 420, Kurumsal Aile Resmi Kurumlar, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. şirket çalışanları tarifeleri, Grup İçi Ücretsiz Tarife, Holding Özel Kurumlar Tarifesi Grubu, Holding Çalışan ve Yakınları Tarifesi

 

 1. Kampanyaya katılım için başka kriter var mıdır?

 

 • Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin aşağıdaki şartlara uyması gerekmektedir:
 • Abonenin Cap Aran kara listesinde bulunmaması,
 • Abonenin Kara/Gri listesinde bulunmaması,
 • Abonenin Kredi Kartı kara listesinde bulunmaması,
 • Abonenin TC Kimlik no Mernis doğrulamasının olması gerekmektedir.

 

 • Abonelerin müşteri numaraları altında yer alan hatlardan en az bir tanesinin aşağıdaki kurallara uyması durumunda aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.

 

 • Yukarıdaki madde dışında kalan tüm aboneler kampanyaya sadece kredi kartlı işleyiş ile dahil olabilirler. & aydan yeni müşteriler için kredi kartsız şekilde kampanyaya katılmaları için bypass yetkisi verilmeyecektir.

Kredi kartlı işleyiş için: Cihaz bedelinin yarısını tek çekim olacak şekilde kampanya kapsamındaki cihaz modelleri için tablodaki değerde ucu Vodafone hesabına bağlı Akbank, YKB ve Garanti Bankası POS’larından çekim işlemi yapılacaktır. Kredi kartından çekilen tutarın kampanya kapsamında ödenmesi gereken aylık tutar içerisinde olup, abone  kampanyada kaldığı sürece avans olarak faturasına iade edilecektir.

 

 

 

 1. Kampanyaya nasıl katılabilirim?

 

Vodafone Mağazaları, Vodafone Satış Noktaları, Kurumsal Satış Kanalı, Faturalı Satış  Kanalları aracılığıyla kampanyaya dahil olunabilecektir.

 

 1. Kampanyaya hangi tarihe kadar katılabilirim?

 

Kampanya stoklarımızla sınırlı olup, 30.06.2014 tarihine kadar geçerlidir. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., bu tarihi erteleme veya öne çekme hakkını saklı tutar.

 

 1. Kampanyaya katılmak için hangi evraklar gerekli?

 

İmzalayacağınız kampanya taahhütnamesi, kimlik fotokopiniz ve şirket temsilcisi olduğunuzu gösteren belgeler yeterlidir.

 

 1. Kampanya kapsamında hangi telefon sunuluyor?

 

BlackBerry Q10, Blackberry Z10,  iPhone 4 8 GB, iPhone 5s, iPhone 5c, Samsung Note III 32 GB, Samsung Ace II, Samsung Pocket Plus, Samsung S4, Samsung Note II. Huawei Y320. Huawei G610. Huawei Ascend P6. Samsung Galaxy Trend Plus.

 

 1. Bağımszı tekliflerde sunulan cihaz modellerinin son kullanıcı fiyatı nedir?

 

 

 

 

 

                       

 1. Kampanya iptal edildiğinde ceza bedeli yansır mı? Hangi durumlarda yansır?

 

Aboneye yansıtılacak cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca varsa tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir.

 

 1. Bu kampanyaya katılırsam diğer kontratlı kampanyalardan faydalanabilir miyim?

 

Vodafone Tarife Bağımsız Cihaz Kampanyasınakatılan aboneler taahhüt süresi boyunca başka bir kontratlı kampanyadan faydalanamazlar.

Tarife bağımsız kurgu Vodapara’dan veya  FAST indiriminden faydalanabilir.

 

 1. Kontratlı cihaz kampanyasındayım. Bu kampanyaya katılabilir miyim?

 

Hayır. Mevcut durumda kurumsal hattınıza kontratlı bir kampanya tanımlı ise bu kampanyaya giriş yapmak için o kontratınızı iptal etmek durumundasınız. Hattınıza başka bir kampanya tanımlı ise, onu iptal etmeden bu kampanyaya giriş yapamazsınız.


 

 

 1. Birden fazla hattımla kampanyadan faydalanabilir miyim?

 

Evet, kurumsal bir müşteri numarasına bağlı en fazla 50 adet kurumsal abone katılabilir, fakat bir GSM numarası kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir.

 

 1. Vodafone Tarife Bağımsız CihazKampanyasının taahhüt süresi ne kadardır?

 

Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.

 

 1. Kontrat süresince tarife fiyatlarındaki değişikliklerden etkilenir miyim?

 

Evet, Vodafone tarife koşullarında değişiklik yapabilir. Değisiklik yapılması durumunda aboneler önceden SMS ile bilgilendirilir.

 

 1. Kontrat süresince süresince tarifemi değiştirebilir miyim?

 

Tarife bağımsız kurguda geçerli tarifeler arasında geçiş yapabilir.

 

 1. 24 ay sonunda kampanya otomatik olarak sona erecek mi?

 

Evet, kampanya 24 ay sonunda sona erecektir.

 

 1. İleri tarihli talep ile kampanyaya girebilecek miyim?

 

Hayır, kampanya girişleri anlıktır, fakat tarife girişleriniz talebinize uygun olarak anlık/ileri tarihli yapılabilir.

 

 1. Kampanya dahilinde olmayan başka bir tarifede olan kurumsal bir hattım var. Kampanyadan faydalanabilir miyim?

 

Evet, numaranızı kampanya dahilindeki kurumsal faturalı tarifelerden birine taşırsanız kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Fakat kampanyaya katıldıktan sonra kontrat süresindeki ay sayısı kadar ait fatura dönemi boyunca tarifenizi, sadece izin verilen tarifeler arasında değiştirebilirsiniz.

 

Cihaz Özellikleri

Hızlı ve Güçlü

• Ultra Hızlı 1,2 Ghz çift çekirdek işlemci hızı zahmetsiz çoklu görev imkanı sağlar

• 4 Gb Dahili Hafıza Android Jelly Bean

• Daha akıcı geçişler ve daha hızlı Web tarama, mobil deneyimi zahmetsiz, yenilikçi ve eğlenceli hale getirir
• Genişletilmiş Bildirim Paneli uygulamaları açmadan uygun bir genel bakış imkanı sunar
• Esnek Widget uygun otomatik yeniden boyutlandırma ile ana ekranınızı özelleştirmenizi sağlar

 

 

Büyük 4” Ekran ile Heyecan Verici Eğlence

• Büyük 4” WVGA ekran canlı bir görsel deneyim sunar
• Daha iyi verimlilik ve videoların, Web sayfalarının ve fotoğrafların üstün şekilde görüntülenmesi için optimum boyut

 

Popüler Cihazlar

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.