Vodafone İş Ortağım

Yükleniyor

Konferans Hizmetleri

Arkadin işbirliğiyle WebEx konferans sistemlerini Türkiye'ye getirerek, şirketlere güvenli şekilde bilgilerin paylaşılabileceği, görüntülü ve interaktif uzaktan konferans hizmetleri sunmaktadır.

Cisco'nun global pazarda üç ana yetkili WebEx satıcısından biri olan Arkadin ile uzaktan konferans hizmetleri alanında yaptığı işbirliği ile Arkadin Telekonferans ve Cisco WebEx online konferans hizmetlerini Türkiye'de lokal telefon numarasıyla sağlayan kullandıkça öde sistemiyle hizmet vereceği müşterilerine güvenli şekilde bilgilerini paylaşabilecekleri, görüntülü ve interaktif uzaktan konferans imkânı sunmaktadır.

Kullanımı çok kolay olan hizmet sayesinde, şirketler kendi bünyelerinde herhangi bir yatırım yapmadan, kullandıkça öde sistemiyle çok uygun fiyatlara konferans hizmetleri alabilirler. Sisteme aynı anda 3 bin kişi bağlanabilmekte; bağlantı sırasında sunum ve video gösterimi yapılabilmektedir. Büyük bayi ve acente ağı olan şirketler, düzenledikleri kampanyaları, yeni ürünlerin özelliklerini tüm bayileri bir araya toplamaya gerek kalmadan anlatabilmektedirler.

WebEx, Türkiye'de şirketlerin yatırım yapmadan, uzun satın alma süreçlerinden geçmeden kolaylıkla yararlanabileceği bulut hizmetlerinin ilk uygulamasıdır. Telekonferans konusunda çeşitli alternatifler bulunmakla birlikte, WebEx sıkı güvenlik uygulamalarıyla kurumsal müşteriler, devlet kuruluşları, siyasi partiler açısından hassas sunumların, gizli bilgilerin paylaşılabileceği bir imkan sunmaktadır.

Şirketler bu teknolojiyi giderek artan şekilde kullanmakta, bu da, teknolojinin gerçekten çalışıyor olmasından, ciddi maliyet avantajı sağlamasından ve çevre korumasına katkıda bulunan bir çözüm olmasından kaynaklanmaktadır.

Arcadin harici Telekonferans hizmetini kullanmak için buraya tıklayınız.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.
iPhone 6
16 GB
Vodafone
Smart 6
Samsung Galaxy
E7 16GB