+1 TL'ye En Avantajlı Kampanyalar Esnaf Avantaj'da

Yükleniyor

+1 TL'ye En Avantajlı Kampanyalar Esnaf Avantaj'da

Dakika Katlayan Kampanya’ya katılan, Esnaf Avantaj tarifelerinde olan müşterilerimize 3 ay boyunca kullanbilecekleri 15 GB internet Paketi ya da 36.000 SMS hediye!

Esnaf Avantaj Mini Her Yöne+, Mini Süper, Midi tarifelerini 12 ay boyunca kullanmayı kabul eden müşterilerimiz, ayda 1TL ek ödemeyle her yöne olan dakikalarını 3’e katlama fırsatı elde ediyor:

 • Esnaf Avantaj Mini Her Yöne+: Ayda 250 yerine her yöne 750 dakika
 • Esnaf Avantaj Mini Süper: Ayda 500 yerine her yöne 1500 dakika
 • Esnaf Avantaj Midi: Ayda 750 yerine her yöne 2250 dakika

Ayrıca, Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra ve Mega tarifelerindeki müşterilerimiz 12 ay taahhütle ayda 1 TL’ye sadece her yöne olan dakikalarını değil SMS ve internetini de 2’ye katlıyor:

 • Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra: Ayda 1000 yerine her yöne 2000 dakika, 1000 yerine 2000 SMS. Ayrıca 1 GB internet yerine 2 GB internet
 • Esnaf Avantaj Mega: Ayda 2000 yerine her yöne 4000 dakika, 2000 yerine 4000 SMS. Ayrıca 2 GB internet yerine 4 GB internet
Tüm Vodafone İş Ortağım müşterileri ile sınırsız konuşma ücretsiz!

Esnaf Avantaj Mini Her Yöne+ Esnaf Avantaj Mini Süper Esnaf Avantaj Midi Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra Esnaf Avantaj Mega
Aylık ücret + Kampanya Ek Ücreti 24 TL + 1TL 34 TL + 1TL 43 TL + 1TL 59 TL + 1TL 85 TL + 1TL
Kampanya Kapsamında Tarifedeki Her yöne Dakikalar 750 dk. 1500 dk. 2250 dk. 2000 dk. 4000 dk.
Kampanya Kapsamında Tarifedeki SMS'ler - - - 2000 SMS 4000 SMS
Kampanya Kapsamında Tarifedeki İnternet 2 GB 4 GB
Kampanya Kapsamındaki ilk 3 ay Boyunca Ücretsiz İnternet - 15 GB Mobil İnternet ya da 36.000 SMS
Tüm Vodafone İş Ortağım müşterileri ile sınırsız konuşma Ücretsiz Tüm Vodafone’lu-larla ve Sabit Hatlarla SINIRSIZ
Taahhüt Süresi 12 ay 12 ay 12 ay 12 ay 12 ay
 • Esnaf Avantaj Tarifelerinde bulunan aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri ve 12 ay boyunca aylık 1 TL ödemeleri karşılığında tarife içeriklerini katlayabilirler.
 • Kampanya kapsamında bulunan tarifelerdeki aboneler, aşağıdaki ekstra kullanım haklarına sahip olacaklardır:
 • - Esnaf Avantaj Mini Heryöne+: 500 dakika yurtiçi heryöne
  - Esnaf Avantaj Mini Süper: 1000 dakika yurtiçi heryöne
  - Esnaf Avantaj Midi: 1500 dakika yurtiçi heryöne
  - Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra: 1000 dakika yurtiçi heryöne, 1000 SMS yurtiçi heryöne SMS, 1 GB yurtiçi internet
  - Esnaf Avantaj Mega: 2.000 dakika yurtiçi heryöne, 2.000 SMS yurtiçi heryöne, 2 GB yurtiçi internet
 • Kampanyaya katılan abonelere, abonenin tercihine göre, ya kampanyaya giriş tarihinden itibaren 3 ay boyunca geçerli olacak şekilde 15 GB internet paketi ya da Her Yöne Maksi SMS paketi 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz olarak verilecektir.
 • 15 GB internet paketi sadece kampanyaya giriş esnasında bir kez yüklenir ve yüklendiği andan itibaren 3 aylık kullanım süresi vardır. Her Yöne Maksi SMS paketi ise 3 fatura dönemi boyunca tanımlanır.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden başka tarifelere geçtiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.
 • Kampanya faydaları öncelikli kullanılır. Aboneler önce kampanyadan kaynaklanan dakikalarını sonrasında ise tarifelerindeki dakikaları, SMS'leri, internet paketini kullanır.
 • Kampanya dahilindeki dakikalar sadece yurtiçi ses görüşmelerini kapsayıp, yurt içindeki diğer GSM operatörlerini, ev/iş numaraları ile Vodafone abonelerini aramak için kullanılabilir fakat katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz.
 • Kampanya dahilindeki dakikalar ve internet abonenin sahip olduğu tarifenin ücretlendirme periyotlarına göre harcanır.
 • Şahıs Esnaf kapsamında tanımlı olan aboneler 5 hatlarını, Kurumsal Esnaf kapsamında tanımlı olan aboneler 50 hatlarını bu kampanyaya dahil edebilirler.
 • Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması ve hatların aktif statüde olması gerekmektedir.
 • Kampanya dahilinde verilen görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.
 • Kampanya dahilinde verilen görüşme hakkı KKTC’ye doğru Türkiye’den başlatılan çağrılar için geçerli değildir.
 • Esnaf Avantaj Her Yöne Extra ve Mega tarifelerinde bulunan aboneler tarife içeriklerine ek olarak internet paketi alamazlar. Ek internet paketi olan abonelerin paketlerini iptal ederek kampanyaya girmeleri gerekmektedir ve taahhüt süresi boyunca ek paket alınmamalıdır.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir.
 • Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra ve Esnaf Avantaj Mega tarifelerinde bulunan aboneler tarife içeriklerine ek olarak internet paketi alamazlar. Ek internet paketi olan abonelerin paketlerini iptal ederek kampanyaya girmeleri gerekmektedir ve taahhüt süresi boyunca ek paket alınmamalıdır.
 • Kampanya bitiş tarihi 31.12.2014’dür.
 • Taahhütname için tıklayınız.

1.    Kampanyalara hangi müşteriler giriş yapabilir?

Kontratı bitmiş veya kontratsız olan; mevcut, yeni veya mnt olan; tüm kurumsal veya bireysel faturalı hat sahibi Esnaf müşterileri kampanyalardan faydalanabilir.

2.    Kampanyaya katılım için bir üst limit var mıdır?

Şahıs Esnaf aboneler  maksimum 5 hattı, Kurumsal Esnaf aboneler maksimum 50 hatları ile kampanyadan yararlanabilirler.

3.    Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Vodafone Cep Merkezleri, FSK, Tele satış, Silver ve KSK’lardan katılabilirsiniz.

 

4.    Kampanyaya katılmak için hangi evraklar gerekli?

Vodafone Cep Merkezleri, FSK,  Silver ve KSK’larda imzalayacağınız kampanya taahhütnamesi ve kimlik fotokopiniz yeterlidir.  

 

5.    Kampanya kapsamında ne kazanacağım?

Kampanya kapsamında, aşağıda belirtilen tarifelerdeki aboneler belirtilen ekstra kullanım haklarına sahip olacaktır.

·         Esnaf Avantaj Mini Her Yöne+: 500 dakika yurtiçi heryöne

·         Esnaf Avantaj Mini Süper: 1000 dakika yurtiçi heryöne

·         Esnaf Avantaj Midi: 1500 dakika yurtiçi heryöne

·         Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra: 1000 dakika yurtiçi heryöne, 1000 SMS yurtiçi heryöne SMS, 1 GB yurtiçi internet

·         Esnaf Avantaj Mega: 2.000 dakika yurtiçi heryöne, 2.000  SMS yurtiçi heryöne, 2 GB yurtiçi internet 

Ayrıca; kampanyaya katılan abonelere 3 ay kullanım süreli 15 GB veya 3 fatura dönemi boyunca Her Yöne Maksi SMS paketi ücretsiz internet paketi verilecektir.  

 

6.    Kampanyaya giriş anlık mıdır, yoksa ileri tarihli midir?

Evet anlıktır. İleri tarihli kampanyaya giriş seçeneği yoktur.

Örneğin; fatura kesim tarihine 2 gün kala abone kampanyaya girmişse, 2 günden sonra kampanyadaki 2. ayı başlamış olur.

7.    Kampanyadan çıkış anlık mıdır, yoksa ileri tarihli midir?

Evet anlıktır. İleri tarihli kampanyadan çıkış seçeneği yoktur.

8.    Kampanyaya katılan abonelere kampanyaya giriş/talebiniz alındı SMS’i gönderilir mi?

 

Kampanyaya giriş yapıldığında gönderilen SMS’ler:

 

1. SMS : Degerli Is Ortagimiz, Esnaf Avantaj Katlayan Kampanyaya katiliminiz gerceklesmistir. Kampanya 12 ay boyunca gecerli olacaktir.

2. SMS: Degerli Is Ortagimiz, 3 ay boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz 15 gb data hakkınız hattınıza tanımlanmıştır.

 

15GB data promosyonlu kampanyaya giriş yapılmışsa:

 

2. SMS: Degerli Is Ortagimiz, Her Yone Maksi SMS Paketi 3 Fatura donemi boyunca ucretsiz olarak hattınıza tanımlanmistir. 3 Fatura donemi boyunca ucretsiz olarak Vodafone ici 10.000 SMS, diger yonlere 2.000 SMS gonderebilirsiniz.

 

9.    15 GB data kullanım süresi sona erdiğinde (3 ay) bilgilendirme SMS’i gönderilir mi?

Evet, kullanım süresi bittiğinde veya kullanım sırasında datanın %80 / %100 kullanımı gerçekleştiğinde müşteriye bilgilendirme SMS’i gönderilir.

 

10.15 GB data kullanım süresi sona erdiğinde (3 ay) aşım ücreti uygulanır mı?

15 GB hediye internet bittiğinde, standart data aşım ücreti uygulanır ancak müşteri dilerse kurumsal süper internet paketlerinden birini seçerek internet kullanmaya devam edebilir.

 

11.Kontratsız bir şekilde aldığımız bir müşteri, herhangi bir zaman diliminde Yeni Esnaf +1TL’ye Katlayan Kampanyasından faydalanabilir mi?

Evet, kampanyaya girmek için zaman kısıtı yoktur. Müşteriler; kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde istediği zaman diliminde (aktivasyon sırasında veya sonrasında) kampanyaya dahil olabileceklerdir.

 

12.Bu kampanyaya katılırsam diğer kontratlı kampanyalardan faydalanabilir miyim?

Kampanyaya katılan aboneler taahhütleri boyunca başka bir kontratlı kampanyadan faydalanamazlar. Örneğin, taahhütlü cep telefonu kampanyasından faydalanamazlar.

 

13.Kontratlı cihaz kampanyasındayım. Tarifem Esnaf Avantaj Mega. Bu kampanyaya katılabilir miyim?

Hayır. Mevcutta üzerinizde kontratlı bir kampanya tanımlı ise bu kampanyaya giriş yapmak için o kontratınızı bozmak durumundasınız. Üzerinizde bir kontrat varsa, onu kaldırmadan bu kampanyaya giriş yapamazsınız.

 

14.15 GB data promosyonlu Katlayan Kampanyadayım ve tarifem Esnaf Avantaj Mega/Her Yöne Ekstra. Kampanyamın üzerine ek internet paketi alabilir miyim?

Hayır. Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra ve Esnaf Avantaj Mega tarifelerinde olup 15 GB data promosyonlu katlayan kampanyaya giriş yapan aboneler, taahhüt süresi boyunca ek olarak internet paketi alamazlar.

 

15.Halihazırda Internet paketim var ve tarifem Esnaf Avantaj Mega/Her Yöne Ekstra. 15 GB data promosyonlu Katlayan Kampanyaya giriş yapabilir miyim?

Hayır. Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra veya Esnaf Avantaj Mega tarifelerinde bulunan ve üzerinde internet paketi bulunan aboneler 15 GB data promosyonlu katlayan kampanyaya giremezler. Öncelikle internet paketlerini iptal etmeliler.

 

16.Halihazırda SMS paketim var ve tarifem herhangi bir Esnaf tarifesi. Her Yöne Maksi SMS promosyonlu Katlayan Kampanyaya giriş yapabilir miyim?

 

Hayır,  kampanyanın içinde de SMS paketi olduğu için tanımlanamaz. Çünkü iki SMS paketi aynı anda tanımlanamaz. Bunun için ilk önce abonenin üzerinden SMS paketi kaldırılmalıdır.

 

3 fatura dönemi bitiminde ücretsiz verilen Her Yöne Maksi SMS paketi abonenin üzerinden kaldırılır.  Müşteri isterse 3 fatura dönemi bitiminde tekrar SMS paketi satın alabilir. 

 

17.Kampanya iptal edildiğinde ceza bedeli yansır mı? Hangi durumlarda yansır?

12 aylık kampanya süresi dolmadan aboneliğin feshedilmesi, kullanılan hattın iptal edilmesi, dondurulması, hattın faturadan dolayı kısıtlanması devredilmesi, ön ödemeli hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, belirtilen tarife dışında başka bir tarifeye geçilmesi halinde ceza bedeli yansır.

Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için 23 TL’dir.

*** Kısıtlı statusune giren abone kampanyadan çıkar ve ceza bedeli yansıtılır. Fatura ödendiğinde kampanyaya devam edilme durumu olmaz. Yeniden başvurulması gerekir. 

18.Ücretlendirme periyodu nasıl olacak?

Kampanyadaki dakikalar, SMS ve internet, kampanyaya girilen tarifenin ücretlendirme periyoduna göre harcanır. Yani, ses için yurt içi aramalar yönüne 6 saniye, yurt dışı aramalar yönüne 20 saniye, yurt dışında yapılan aramalarda 60 saniye, data için 1 kb’tır.

 

19.Bu kampanyalara katıldığımda hediyelerim ne zaman yüklenir?

Başvurunuzun gerçekleştiğine dair bilgi SMS’ini aldığınız anda kampanya kapsamında kazandığınız hediyeler hattınıza yüklenmiş olacaktır.

20.Kampanya kapsamında kazanılan hediye dakika/SMS/data ne kadar süre ile kullanılabilir?

Data/SMS/DK  taahhüt süresi boyunca katlamaya devam eder.

Ancak kampanyaya ilk girişte kazanılan 15 gb data tek seferlik yüklenir ve 3 ay boyunca kullanılabilir. 3 ay bitiminde kalan data bir sonraki aya devretmez.

Her Yöne Maksi SMS ise 3 fatura dönemi boyunca yüklenir.

 

21.     Kampanya kapsamındaki hediye dakikaları nasıl kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazandığınız dakikaları yurtiçi her yöne (sabit telefon, Vodafone ve diğer mobil operatörler) yapacağınız görüşmelerde kullanabilirsiniz.

Hediye dakikalar özel servis aramaları ve yurtdışı aramalar yönünde kullanılamaz.

22.     Kampanyadan kazandığım hediye dakikaların/SMS’lerin/ datanın kullanım önceliği nedir?

Önce kampanyadan kazandığınız hediye dakikaları/smsleri/datayı kullanırsınız, ardından tarifenizin içeriğini kullanmaya devam edersiniz.

23.Kampanyanın taahhüt süresi ne kadardır?

Kampanyaya girdiği tarihten itibaren 12 fatura dönemi boyunca tarifede yer almalıdır.

24.      Bu kampanya kapsamında kazanılan dakika, SMS ya da data prorate edilir mi?

Hayır. Kampanya yapısı paket yapısı gibi çalışmaz. Kampanya kapsamındaki dakika, SMS ya da data fatura kesim tarihine göre değil anlık olarak tamamı olacak şekilde yüklenir.

25.     Kampanyadan kazandığım dakikaları/SMS’leri/ datayı transfer edebilir miyim?

Kampanyadan kazanılan hediye dakikalar/SMS’ler/ data  transfer edilemez.

26.     İleri tarihli talep ile kampanyaya girebilecek miyim?

Hayır, kampanya/opsiyon girişleri anlıktır, uygun tarife ve kampanyaya anlık giriş yapılması gerekmektedir. Bu kampanyaya girmek isteyen aboneler için ileri tarihli paket değişikliği yapılmamalıdır.

27.     Kampanyadaki dakikalar ile yurtdışını arayabilir miyim?

Kampanya kapsamında kazanılan dakikalar sadece yurtiçi aramalar için kullanılabilir.

Tarifelerdeki her yöne dakikalar ile yurtdışında belirli ülkelerdeki Vodafone'lular ve sabit hat numaraların aranması özelliği kampanya kapsamında kazanılan ek dakikalar için geçerli değildir.  

28.     Kampanyadan kazanılan promosyon dakikalar SMS ile sorgulanabilir mi?

Hayır.

29.     Kampanya hangi sistemlerde geçerlidir?

Kampanya hem ICCB hem de Siebel’da geçerlidir.

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA:

*Kampanya kapsamında kazanılan ek dakikalar  sadece yurtiçi yönlere doğru yapılan aramalarda kullanılır.