Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

Vodafone Chat

Servis nedir ?

Yalnız mısınız ? Yeni insanlarla tanışmaya fırsatınız ya da vaktiniz mi yok ? Vodafone "Chat Servisi" ile cep numaranız görünmeden seçeceğiniz rumuz üzerinden mesajlaşabilir, yeni arkadaşlar edinerek hayatınıza renk katabilirsiniz. Belki aradığınız arkadaş çok yakınınızdadır... hemen şimdi şansınızı deneyin, temiz, güvenli ve seviyeli bir ortamda binlerce Vodafone'lu ile SMS sohbetine başlayın.

Nasıl kullanırım ?

18 yaşından küçükler servise kabul edilmemektedir. Yürürlükteki mevzuat gereği telefon hattı edinmek için en az 18 yaşında olmak gerektiğinden tüm Vodafone aboneleri servisi kullanabilirler. Abonelerin telefonlarını 18 yaşından küçüklere kullandırtmaları halinde sorumluluk kendilerine aittir.

"Vodafone Chat Servisi" ne kolayca kayıt olabilirsiniz.

- Telefonunuzdaki sim kart özel servisler menüsünden veya Vodafone Live wap sayfası üzerinden abonelik başlatabilir ve dilediğiniz kadar sohbet edebilirsiniz.
- Hesabınızı kapatmadan mesaj almak istemiyorsanız Profilden PASIF'i seçebilirsiniz.


VODAFONE LIVE CHAT WAP İŞLEMLERİ
Arama yapmak (Tüm kriterlerde) ÜCRETSİZ
Profil görüntülemek ÜCRETSİZ
Etiketlere göre profil görüntülemek ÜCRETSİZ
Online Üyeleri Görüntülemek ÜCRETSİZ

Vodafone Live Chat'e ilk defa kayıt olacak olan aboneler, servisi 10 gün boyunca hediye 100 mesaj hakkıyla ücretsiz olarak kullanabilirler. Hediye süresi sonunda servisin kullanılmaya devam edilmesi durumunda haftalık 100 mesaj hakkı 4,8 TL olarak ücretlendirilir. Haftalık 100 mesaj hakkının abonelik süresi bitiminden önce tükenmesi durumunda, süre bitimine kadar gönderilecek her mesaj 40 Kuruş olarak ücretlendirilir. Aboneliğin yenilenmesinin ardından 4,8 TL abonelik ücreti karşılığı 100 mesaj hakkı daha tanımlanır.