Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

Vodafone live!

Vodafone live! ile eğlence her an cebinizde!

Vodafone live! mobil bilgi ve eğlence portalimize cep telefonunuz ile GPRS şebekesine ulaşabildiğiniz her yerden kolayca bağlanabilir, sizlere sunduğumuz zengin müzik, resim, video,oyun, animasyon ve uygulama arşivimizden faydalanabilirsiniz. Vodafone live! ile haber, finans ve havadurumu bilgileri, son dakika spor, magazin haberleri, sinema, astroloji bölümleri her an cebinizde size bir tuş kadar yakın. Üstelik Vodafone live!da gezinmek ücretsiz.

Vodafone live! Sadece Vodafone abonelerinin kullanımına açık çok özel bir kulüp. Vodafone live! kullanabilmek için GPRS destekli telefounuzun internet ayarlarını yaptırmanız yeterli. Bunun için 7048'e INTERNET yazıp göndermeniz gerekiyor. Ayarlarınız telefonunuza otomatik olarak gönderilecek.

Vodafone live! içinde dolaşmak tümüyle ücretsiz. Sizler için özenle hazırladığımız sayfalarımızda dilediğiniz gibi gezinebilir haber, magazin, spor, bilgi servislerimizden hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Müzik, oyun , resim, video gibi cep telefonunuza indirebileceğiniz içerik için ücret ödemeniz gerekebilir. Her servisin tekil satış ve abonelik bedelini sayfalarımız içinde bulabilirsiniz.