Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

iPad İnternet Paketleri

iPad'inize özel Avantajlı Mobil İnternet Paketleri ve daha fazlası Vodafone'da

iPad keyfini Vodafone 3G farkı ve mobil internet paketleri ile kontrat zorunluluğu olmadan, istediğiniz zaman dilediğiniz yerden kullanabilirsiniz.

iPad'inize özel internet paketleriyle, megabayt, gigabayt hesabı yapmadan, kota aşım kaygısı yaşamadan özgürce internete erişebilir; kesintisiz internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

iPad'e özel faturalı aylık Midi ve Maxi internet paketleri 19 TL'den başlayan fiyatlarla Vodafone'da.

iPad Midi ve Maxi İnternet Paketlerinin Avantajları:

 • % 35'in üzerinde indirimli kampanya fiyatları
 • Paket Aşım ücretine son
 • Aylık Sabit ücret garantisi
 • Aylık 1GB, 4GB kullanımdan sonra bile kesilmeyen internet

Ücretlendirme
Paket Adı Paket Fiyatı Kampanyalı Fiyatı(*) Paket Süresi Paket Aşım Ücreti
iPad Midi 1 GB 30 TL 19 TL 1 ay Yok
iPad Maxi 4 GB 45 TL 29 TL 1 ay Yok
iPad Aylık Midi ve Maxi İnternet Paketleri ve Kampanyası ile ilgili detaylar
 • Paketler bireysel, kurumsal ve faturalı aboneliklere açıktır.
 • iPad kullanıcılarına özel yeni iPad Aylık Midi ve Maxi İnternet paketlerinin fiyatları sırasıyla 19 TL ve 29 TL'dir. Paketi satın alan aboneler paketlerini iptal etmedikleri ve paket koşullarını sağladıkları sürece 19 TL ve 29 TL olan fiyattan yararlanmaya devam edeceklerdir.
 • Bu paketlerin aboneleri, aylık paket ücretlerinin dışında herhangi bir paket aşım ücreti ödemeden ilgili fatura dönemi boyunca data kullanım hakkına sahiptirler.
 • Paketlerin bağlantı hızı 3G altyapısında 7.2 Mbps'ye kadar desteklenmekte olup adil kullanım hakları iPad Midi için 1 GB, iPad Maxi için 4 GB'dir.
 • Paketlerde adil kullanım hakkına ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar aboneler paketlerini 64 Kbps'ye kadar olan hız ile kullanabilecek ve ilave ücretlendirilmeyecektir.
 • Aboneler adil kullanım hakkını doldurduktan sonra Saatlik, Günlük veya Haftalık Vodemnet Paketlerinden birini satın alarak kullanım hızını arttırma şansına sahiptirler.
 • iPad Aylık Midi ve Maxi İnternet Paketleri, fatura dönemi sonu itibariyle iptal edilmediği sürece otomatik olarak yinelenir.
 • Paketlerin abonelik aktivasyonları sadece VF Satış kanalları ve VF Alternatif kanalları üzerinden yapılacaktır.
 • Aboneliğin yapılabilmesi için Apple iPad cihazının IMEI numarasının VF Satış temsilcisine ibraz edilmesi zorunludur.
 • Paketlerin iptal işlemleri VF Satış kanalları, VF Alternatif kanalları ve VF Müşteri Hizmetleri tarafından yapılabilir. Paket aboneleri dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder.
 • İlk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur.

Paketler için ortak koşullar
 • Paketlerden 3G hızına internet erişimine sahip olmak için 3G aboneliğinizi aktif ettirmeniz gerekmektedir. 3G aboneliklerini aktif etmeyen aboneler mevcut data altyapısını (2G/edge) aynı fiyat ile kullanacaklardır. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşer.
 • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.
 • İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Apple iPad cihazlarında oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinde sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Vodafone tarife koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Kampanya 30.09.2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Taahhütname için tıklayın.
Aylık iPad Midi ve Maxi İnternet Paketleri
Faturalı Aylık iPad Midi ve Maxi internet paketlerini Vodafone Cep Merkezleri veya Anlaşmalı Zincir Mağazalar aracılığıyla ücretsiz faturalı Mikro SIM'iniz ile birlikte satın alabilirsiniz.

Saatlik ve Günlük Vodemnet Paketleri
Saatlik ve Günlük Vodemnet paketlerini iPad'inizle vodemnet.vodafone.com.tr web sitesine girerek kolaylıkla satın alabilirsiniz. Takip etmeniz gereken adımlar aşağıdaki görsellerde belirtilmiştir.
Resmin büyük hali için tıklayın Resmin büyük hali için tıklayın
Kullanmakta olduğunuz ve satın alabileceğiniz Vodemnet Paketlerini görüntüleyebilirsiniz. Paket kullanım şartları ve esasları okuduktan sonra Kabul Ediyorum tuşuyla ilerleyebilirsiniz.
Resmin büyük hali için tıklayın Resmin büyük hali için tıklayın
İşlemin başarılı bir şekilde sonuçlandığını ekranda görüntüleyebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden anasayfaya geri dönebilirsiniz. Başarılı paket alım işlemi sonuçlandıktan sonra üzerinizdeki (satın almış olduğunuz) paketler bölümü güncellenir.
Micro SIM - iPad'iniz için uygun SIM kart
3G destekli iPad için Micro SIM karta ihtiyaç vardır. Micro SIM, standart SIM kartlardan daha küçük boyuttadır. Vodafone Cep Merkezleri'nde Mikro SIM kartınızı, iPad'e özel avantajlı internet paket seçenekleri ile birlikte alabilirsiniz.

Uyarı: Mevcut SIM Kartınızı, Micro SIM olarak kullanmak amacıyla iPad'inize takmaya ya da uygun bir şekilde kesmeye çalışmayın, aksi taktirde SIM kartınızda ve iPad'inizde arızalara neden olursunuz.

Vodafone Cep Merkezleri'nden edindiğiniz Micro SIM'inizi iPad'inize taktıktan sonra izlemeniz gereken basamaklar aşağıdaki ekran görüntülerinde belirtilmiştir.
Resmin büyük hali için tıklayın Resmin büyük hali için tıklayın
SIM kilidini açmak için önce "Kilidi Aç" tuşuna basınız. PIN kodu giriş menüsü ekrana çıkacaktır.
Resmin büyük hali için tıklayın Resmin büyük hali için tıklayın
Micro SIM'inize ait PIN kodunuzu yazarak "OK" tuşuna basınız. PIN kodunuz onaylandıktan sonra ekrana görüntüsü (iPad oturumunuz açılmıştır)
Resmin büyük hali için tıklayın Resmin büyük hali için tıklayın
Bilgisayaranızdaki iTunes programı üzerine tıklayarak açılmasını bekleyiniz. iPad'inizi bilgisayarınızın USB girişine takınız. Cihazın iTunes üzerinde algılanmasını bekleyiniz.
Resmin büyük hali için tıklayın Resmin büyük hali için tıklayın
iPad'iniz algılandıktan sonra sol menüde ismini görebilirsiniz. Görselde belirtilen seçenek ile ilerleyiniz. iPad cihazınız için bir isim belirleyerek tanımlama işlemini tamamlayabilir, senkronizasyon işlemine başlayabilirsiniz.
iPad Aktivasyon
iPad'inizi kullanmaya başlamak için, öncelikle iPad'inizi USB kablonuz aracılığı ile bilgisayarınıza bağlayarak, bilgisayarınızdaki iTunes uygulaması üzerinden aktivasyon işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmadığınız takdirde iPad'inizi kullanamazsınız. Gerekli işlemler hakkında bilgi almak için aşağıdaki görselleri takip edebilirsiniz.
Resmin büyük hali için tıklayın Resmin büyük hali için tıklayın
Bilgisayaranızdaki iTunes programı üzerine tıklayarak açılmasını bekleyiniz iPad'inizi bilgisayarınızın USB girişine takınız. Cihazın iTunes üzerinde algılanmasını bekleyiniz.
Resmin büyük hali için tıklayın Resmin büyük hali için tıklayın
iPad'iniz algılandıktan sonra sol menüde ismini görebilirsiniz. Görselde belirtilen seçenek ile ilerleyiniz. iPad cihazınız için bir isim belirleyerek tanımlama işlemini tamamlayabilir, senkronizasyon işlemine başlayabilirsiniz