Faturalı Spotify Paketleri


30 milyon şarkı ile müziğiniz her an cebinizde! Sevdiğiniz şarkıları cepten doya doya dinleyin diye dünya devi Spotify üyeliği Türkiye’de İLK KEZ Vodafone Spotify Paketi’nde!

Vodafone’lu faturalılar her an heryerden müzik keyfine doyuyor! Çünkü, dünyanin lider müzik uygulaması Spotify ile 30 milyon şarkı cebinize geliyor!

Üstelik, Faturalı Spotify Ek Paketleri'yle tarifenize ek 500MB internet ve Spotify Premium üyeliği ayda 12TL'den başlayan fiyatlara!

Bana 1 aylık üyelik yetmez diyorsanız, o zaman 3 aylık Faturalı Spotify paketi ile her yöne 1.5GB internet ve 3 aylık Spotify üyeliği sadece 22 TL! Yani ayda 7.33TL! 3 aylık Spotify paketi ile aboneliğiniz 3 ayda bir yenilenir, 3 ayda bir 22 TL ödersiniz, kafanız rahat olur!

Faturalı Spotify Ek Paketleri

Ek Paket İçerik Ücret Nasıl Alırım? Kimler Alabilir?
Faturalı Aylık Spotify 500 MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği 12 Faturalı Esnek, Faturayı Aşmayan, Akıl Küpü, Hesabını Bilen, Duran, Devreden tarifelerindeysen ABONE SPOTIFY AYLIK yaz, 3636’ya gönder!

Red, Faturalı Genç İkili, Genç Avantaj veya Genç Avantaj Ekstra tarifelerindeysen, ABONE SPOTIFY 1AY yaz, 3636’ya gönder!
Tüm faturalı tarifeler. Sadece tarifene uygun kısa kodu SMS atman yeterli.
Faturalı 3 Aylık Spotify (Ücreti 3 ayda 1 faturaya yansır) 1.5 GB İnternet + 3 aylık Spotify Premium Üyeliği 22 Faturalı Esnek, Faturayı Aşmayan, Akıl Küpü, Hesabını Bilen, Duran, Devreden tarifelerindeysen, ABONE SPOTIFY yaz, 3636’ya gönder!

Red, Faturalı Genç İkili, Genç Avantaj veya Genç Avantaj Ekstra tarifelerindeysen, ABONE SPOTIFY 3AY yaz, 3636’ya gönder!
Tüm faturalı tarifeler. Sadece tarifene uygun kısa kodu SMS atman yeterli.
Faturalı Aylık Spotify
İçerik 500 MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret 12
Nasıl Alırım? Faturalı Esnek, Faturayı Aşmayan, Akıl Küpü, Hesabını Bilen, Duran, Devreden tarifelerindeysen ABONE SPOTIFY AYLIK yaz, 3636’ya gönder!

Red, Faturalı Genç İkili, Genç Avantaj veya Genç Avantaj Ekstra tarifelerindeysen, ABONE SPOTIFY 1AY yaz, 3636’ya gönder!
Kimler Alabilir? Tüm faturalı tarifeler. Sadece tarifene uygun kısa kodu SMS atman yeterli.
Faturalı 3 Aylık Spotify (Ücreti 3 ayda 1 faturaya yansır)
İçerik 1.5 GB İnternet + 3 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret 22
Nasıl Alırım? Faturalı Esnek, Faturayı Aşmayan, Akıl Küpü, Hesabını Bilen, Duran, Devreden tarifelerindeysen, ABONE SPOTIFY yaz, 3636’ya gönder!

Red, Faturalı Genç İkili, Genç Avantaj veya Genç Avantaj Ekstra tarifelerindeysen, ABONE SPOTIFY 3AY yaz, 3636’ya gönder!
Kimler Alabilir? Tüm faturalı tarifeler. Sadece tarifene uygun kısa kodu SMS atman yeterli.

Ek Paketleri Nasıl Kullanırım?


 • Öncelikle size en uygun Spotify paketini seçiyorsunuz; 1 aylık bir uyelik istiyorsan Aylık paketi, yok hayır ben her ay yenilemekle uğraşmadan daha uzun bir üyelik istiyorum dersen 3 Aylık paketi seçiyorsun.
 • Tarifeye uygun ek paketin kısa kodunu yukarıdaki tablodan bularak 3636’ya SMS atıyorsunuz.
 • Paketinizi aldıktan sonra size bilgilendirme SMS’i göndereceğiz.
 • Paketin içindeki internet bakiyenize otamatik olarak yüklenirken, Spotify Premium üyeliğini başlatabilmeniz için bir kaç adım takip etmeniz gerekiyor. Bunun için bilgilendirme SMS’indeki ücretsiz linke tıklayıp Spotify üyeliğini aktive etmeniz gerekiyor. Linki kaybettim derseniz, üzülmeyin, işte burada.
 • Linkteki adımları takip edin ve aktivasyon sürecini sonuna kadar ilerletin.
 • En son adımda Spotify üyesi değilseniz üyeliğinizi oluşturun, zaten üyeyseniz giriş yapın. Üye değilseniz en kolay üye olma yolu "Facebook ile bağlan" seçeneği.
 • Aylık paket için 1 aylık Spotify Premium ; 3 aylık paket için 3 aylık Spotify Premium üyeliğinizle ister çevrimiçi ister çevrimdışı müzik dinlemeye hazırsınız!
 • Aylık paket aldıysan her ay paketin yenilecek. Üç aylık paket aldıysan 3 ayda bir paketin yenilecek ve paket ücreti 3 ayda 1 tarifene yansıyacak (yani 3 ayda bir ödeme yapacaksınız!).
 • Spotify cebimde yüklü değil diyorsanız, hemen tıklayıp indirebilirsiniz.

Peki Spotify tam olarak nedir?


 • 30 milyondan fazla yerli ve yabancı şarkıyı cebine sığdıran, dünyanın önde gelen müzik uygulamasıdır.
 • Çevrimdışı dinleme, sarkı gönderme, sarkı listesi yapma gibi onlarca benzersiz özellik sunar.
 • Reklamsız müzik dinleme ve onlarca benzersiz özellik Spotify Premium üyeliği ile gelir ve piyasa değeri 9.99TL’dir. Bu üyeliği Vodafone tarife ve paketleri içinde alırsınız, ayrıca bir ödeme yapmazsınız.
 • Spotify üyeliğini istediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz! İster cep telefonunda, ister bilgisayarda, ister tablette müziğiniz her zaman yanında!
 • Daha da merak ediyorsanız, haydi hemen tıklayın.

Tarife ya da paketindeki Spotify Üyeliğini aktifleştirmek istersen :


 • Faturalı Esnek Spotify Tarifeleri Sıkça Sorulan Sorular

  Nedir Faturalı Spotify Paketi?
  3 Aylık Faturalı Spotify Paketi: 3 ayda bir yenilenen 3 Aylık Faturalı Spotify paketi ile 3 ay geçerli Spotify Premium üyeliği ve 1,5GB interneti toplam 22TL’ye alabilirsin. (7,33YL/ay).

  Aylık Faturalı Spotify Paketi: Her ay yenilenen Aylık Faturalı Spotify paketi ile aylık Spotify Premium şifreni ve 500MB interneti 12TL’ye alabilirsin.

  Paketi kimler alabilir?
  Faturalı tarifelerdeki aboneler tarifelerine ek olarak alabilirler.

  Paketi nasıl alabilirim?
  SMS, Çağrı Merkezi ve Shop yoluyla katılabilirsin.

  3 Aylık Faturalı Spotify Paketi: Faturalı Esnek, Faturayı Aşmayan, Duran, Devreden veya Akıl Küpü tarifelerindeysen ABONE SPOTIFY yazıp 3636’ya gönderebilirsin. Red, Genç Avantaj, Cep Avantaj tarifelerindeysen ABONE SPOTIFY 3AY yazı 3636’ya gönderebilirsin.

  Aylık Faturalı Spotify Paketi: Faturalı Esnek, Faturayı Aşmayan, Duran, Devreden veya Akıl Küpü tarifelerindeysen ABONE SPOTIFY AYLIK yazıp 3636’ya gönderebilirsin. Red, Genç Avantaj, Cep Avantaj tarifelerindeysen ABONE SPOTIFY 1AY yazı 3636’ya gönderebilirsin.

  Bu paket farklı bir paket ile bir arada kullanılabilir mi?
  Evet, bu paket ile birlikte başka bir paket alınabilir. Aynı paket üstüste alınamaz.

  Paketi aldıktan sonra Spotify Premium Üyeliğine nasıl kayıt olabilirim?
  www.live.com.tr/spotifyaktiflestir linkine tıklamalı ya da SPOTIFY yazarak 5050’ye mesaj atmalsın. Spotify Premium Üyelik linki SMS ilecebine gelecek. Linke tıklayarak Spotify Premium üyeliğini aktive edebilirsin. Detaylı soruların için aşağıdaki Spotify Premium Aktivasyonu ile İligili Sorular kımsını incelemeni tavsiye ederiz.

  Spotify Premium Üyeliği için gönderdiğim SMS ücretli midir?
  Hayır, SPOTIFY yazıp 5050’ye gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

  Kampanyaya kayıt oldum ancak Spotify Üyeliği için SMS gelmedi, ne yapabilirim?
  www.live.com.tr/spotifyaktiflestir linkine tıklamalı ya da SPOTIFY yazarak 5050’ye mesaj atmalısın.

  Spotify kullanımı ile ilgili tüm sorularıma nerden ulaşacağım?
  Spotify uygulaması hakında detaylı bilgiye ihtiyacın varsa https://support.spotify.com/tr/ sayfasını tıklayarak detaylı bilgileri edinebilirsin.

  Spotify ile ilgili desteğe ihtiyacım olursa nereyle bağlantıya geçmeliyim?
  https://www.spotify.com/about-us/contact/contact-spotify-support adresine mail atabilirsin. Bu sayfadan problemini belirterek bir form doldurmalısı ve bu formu Spotify’a gondermelisin. Bunu yapabilmek için öncelikli olarak Spotify hesabın ile abone girişi yapmalısın.

  Paketi iptal edebilir miyim?
  Evet, tabi ki.

  1 aylık paket için:
  - Faturalı Esnek, Faturayı Aşmayan, Akıl Küpü, Hesabını Bilen, Duran, Devreden tarifelerindeysen IPTAL SPOTIFY yazarak 5050’ye gönderebilirsin.
  - Red, Faturalı Genç İkili, Genç Avantaj veya Genç Avantaj Ekstra tarifelerindeysen IPTAL SPOTIFY 3AY yazarak 5050’ye gönderebilirsin.


  3 aylık paket için:
  - Faturalı Esnek, Faturayı Aşmayan, Akıl Küpü, Hesabını Bilen, Duran, Devreden tarifelerindeysen IPTAL SPOTIFY AYLIK yazarak 5050’ye gönderebilirsin.
  - Red, Faturalı Genç İkili, Genç Avantaj veya Genç Avantaj Ekstra tarifelerindeysen IPTAL SPOTIFY 1AY yazarak 5050’ye gönderebilirsin.

  Kampanya ile verilen internet gün sayısına göre orantılanır mı?
  Hayır, 500 MB internet hakkı tam olarak yüklenir. Gün sayısına göre orantılanmaz.

  Diğer internet paketlerinden faydalanabilir miyim?
  Evet, tarife ile geçerli olan internet paketlerini alabilirsin. Ancak öncelikli olarak kampanya ile kazanılan 500 MB, daha sonra tarife içeriğindeki cepten internet hakkı kullanılır.

  Kampanyada tarife kısıtlaması var mıdır?
  Evet. Kampanyadan sadece Esnek Tarife ve Esnek Ekstra Tarife aboneleri yararlanabilir.

  Ara ödemeden dolayı kısıtlanan hatlar kampanyadan faydalanabilir mi?
  Hayır. Kampanyaya girişler ve çıkışlar anlık mıdır?
  Evet, kampanyaya giriş ve çıkışlar anlık olur. Kampanyaya katılımın sağlandığı ya da kampanyadan çıkışın yapıldığı fatura döneminde verilen fayda, fatura döneminin sonuna kadar sürer.

  Kampanya süresince tarifeler arası geçiş yapabilir miyim?
  Kampanya süresince Esnek Spotify Kampanyasına dahil olan Faturalı Esnek Tarife’den Faturalı Esnek Ekstra Tarife’ye ya da tam tersi şekilde tarife değişikliği yapılabilir. Bu durumda kampanya kaldığı yerden devam eder. Tarife değişikliği ayda bir ile sınırlıdır. Anlık yapılan değişikliklerde çıkış yaptığınız tarifenin ücretinin tamamını ödersiniz. Bu yüzden bir sonraki fatura döneminde başlayacak şekilde tarife değiştirilmesi önerilir. Uyumlu tarifeler dışındaki tarifelere tarife değişikliği yapıldığında kampanyadan çıkış gerçekleşir ve bir sonraki faturaya taahhüt cayma bedeli yansıtılır.

  Bu kampanya farklı bir kampanya ile bir arada kullanılabilir mi?
  Hayır, kampanyadan yararlandıysan, başka taahhütlü kampanyaya katılımını alamıyoruz.

  Birden fazla hat ile kampanyadan yararlanabilir miyim?
  Hayır, en fazla 1 GSM numarasıyla kampanyaya katılım sağlayabilirsin.

  Kampanya hangi durumlarda sona erer?
  Taahhüt süresi dolmadan kampanyayı iptal ettiğinde, tarifeni Esnek Spotify Kampanyası kapsamı dışında kalan bir tarifeyle değiştirdiğinde, hattını iptal ettirdiğinde, devrettiğinde, dondurduğunda, ön ödemeliye geçiş yaptığında, numaranı başka operatöre taşıdığında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedersin. Bu durumlarda bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansır.

  Tarife değişikliği yapıp yeniden tarifeye geri dönüldüğünde bu kampanyadan yararlanmaya devam edilir mi ?
  Esnek Spotify Kampanyası dahilinde olan Faturalı Esnek ve Faturalı Esnek Ekstra tarifeleri arasında geçiş yapabilirsin. Diğer değişikliklerde kampanyadan yararlanma devam etmez.

  Kampanya bittikten sonra tarifem değişecek mi?
  Hayır. Kampanya bittiğinde Spotify premium üyeliği iptal olacak ve aylık 500 MB ücretsiz cepten internet alamayacaksın.

  Kampanya kapsamındaki aboneler tarife ve kampanyadaki fiyat değişikliğinden etkilenirler mi?
  Kampanya kapsamında taahhüt süresi boyunca tarifenin toplu süre ücretinde yapılacak değişikliklerden etkilenmezsin. Taahhüt süresi sonunda tarifenin güncel fiyatları geçerli olur.

  Spotify Premium Üyeliği Aktivasyonu ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

  Zaten Spotify hesabım var, Vodafone ile yeni bir Spotify hesabı oluşturmama gerek var mı?
  Hayır, Vodafone ile yeni bir Spotify hesabı oluşturulmasına gerek yok. Yukarda Spotify üyeliği için belirtilen adımları takip ettiğinde, yeni Spotify Premium şifreniz devreye girecek

  Spotify Premium hesabım var Kredi Kartı ile ödemeye devam edecek miyim?
  Başarılı premium girişi yaptığında kod süresi boyunca kredi kartının durdurulduğu bilgisi verilir.

  Vodafone ile Premium hesabı açtım fakat Spotify hala kredi kartimdan ücret kesiyor?
  Yukarda Spotify üyeliği için belirtilen adımları takip ettiğinde, yeni Spotify Premium şifreniz devreye girecek

  Vodafone ile Spotify Premium hesap aktivasyonu yaparken yanlış Spotify hesabım üzerinden yaptım?
  Spotify premium hakkın dolduğunda yeni hesabın ile aktifleştirebileceğin linke tıklaman yeterli.

  Spotify Premium hesabım erken iptal oldu ve ücretsiz Spotify hesabına geçtim?
  İki Spotify hesabın olabilir. Bir tanesi, Vodafone tarifesi ile açtığın Spotify Premium hesabı, diğeri farklı bir ücretsiz Spotify hesabı. Ücretsiz hesabın ile bağlanmış olabilirsin.

  Spotify hesabımı yurtdışında kullanabilir miyim?
  Evet kullanabilirsin. Roaming’ini açarak veya açmadan offline mode a alarak müziklerinizi dinleyebilirsin. Ama unutma Spotify Premium’u yurt dışında açtığında tarifenin roaming ücretlendirmesine göre ücretlendirilirsin. Eğer listendeki şarkıları önceden çevrımdışı çalma modu için eşitlediysen, Spotify uygulmasını çevrimdışı çalıştırıp, bellekteki şarkılarını o şekilde dinleyebilirsin.

  En fazla kaç cihazda Spotify hesabımı kullanabilirim?
  En fazla 3 cihazda Spotify hesabınızı tanımlayabilirsin.

  Offline olarak maximum kaç şarkı saklayabiliyorum?
  Her bir cihazınızda maximum 3.333 şarkı saklayabilirsin.

  Birden fazla bilgisayar veya cep telefonunda çevrimdışı modunu kullanabilir miyim?
  Evet. Aynı anda en fazla üç cihazda çevrimdışı çalma için eşitlenmiş çalma listesi edinebilirsin.

  Yeni bir akıllı telefon / tablet aldım. Spotify çalışmıyor?
  Cihaz listesinden müşterinin cihaz uyumluluğunu kontrol edebilirsin. Geçerli cihazlar tamamen Spotify Uygulamasının belirlediği teknik altyapıya göre belirlenmiştir – daha başka soruların var ise support.spotify.com sayfasından sorularınıza cevap alabilirsin.

  Vodafone ile Premium hesabı açmak istiyorum fakat Spotify Premium hesabımı nasıl iptal edeceğim?
  Üyelik sayfasına git.
  Üyelik altında Üyeliği İptal Et'e tıkla.
  Bir neden seç (promosyon için iptal ediyorsan: Diğer nedenler). DEVAM'a tıkla.
  Parolanı parola alanına gir.SPOTIFY PREMIUM ÜYELİĞİNİ İPTAL ET'e tıkla.

  Spotify üye giriş şifremi hatırlamıyorum?
  Spotify hesabınıza erişmek için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsan, www.spotify.com/password-reset/ adresine giderek şifrenizi sıfırlayabilirsin.

  Hesabımı açarken yanlış emaili kullanmışım?
  www.spotify.com/about-us/contact/contact-spotify-support/ adresine giderek Spotify’dan destek alabilirsin.

  Sadece Facebook hesabım ile bağlandım ve Spotify şifremi değiştirmek istiyorum?
  Facebook sayfandan Spotify şifrenizi sıfırlayabilirsin.

  Spotify neden bazen çevrimdışı çalma listelerini eşitlemeyi durduruyor?
  Şarj aleti bağlı değilse cihaz Wi-Fi'yi kapatıp uyku moduna geçecek. Cihaz eşitlenirken şarj aletini bağlı tutmanı ve ekran kilitleme sayacını 'hiçbir zaman' olarak ayarlamanı öneririz.

  Silinen bir çalma listesini geri getirebilir miyim?
  Spotify.com adresinden hesabında oturum aç.
  Çalma Listelerini Kurtar seçeneğine tıkla.
  Geri getirmek istediğin çalma listeleri için Kurtar'a tıkla.
  Spotify uygulamasını veya Web çalarını aç. Çalma listesi, çalma listelerinin en altında görünecektir.

  Neden her 30 günde bir çevrimiçi olmalıyım?
  Çalma listelerini dilediğin yerde ve zaman çevrimdışı dinleyebilirsin. Ancak eşitlediğin parçaları kullanmaya devam edebilmek için 30 gün içinde Spotify ile çevrimiçi olmalısın.

  Bu, üyeliğinin hala etkin olduğundan emin olmak ve Spotify’daki parçaların kaç defa dinlendiğini izlemek içinyapılmakta..

  Çalma listelerini gizli yapma?
  Başkalarının profilindeki çalma listelerini görmelerini istemiyorsan çalma listelerini özel yapabilirsin; https://support.spotify.com/tr/learn-more/faq/?ref=in_top#!/article/How-to-make-playlists-private

  Spotify hesabım internete bağlanmıyor, ne yapmalıyım?
  İnternet bağlantını kontrol et.. Bilgisayarında bu problemi yaşıyorsan firewall sorunu olabilir; www.spotify.com/help/faq/account/i-am-offline

  Spotify Premium hesabımı aktive ettim fakat bilgisayarımda hala ücretsiz kullanıcı olarak gözüküyorum?
  Spotify hesabından çıkıp tekrar girmen gerekmekte.

  Spotify ile ilgili diğer tüm sorularıma nerden ulaşacağım?
  https://support.spotify.com/tr/ sayfasını tıklayarak detaylı bilgileir edinebilirsin.
 • 3 AYLIK FATURALI SPOTIFY PAKETİ ESASLARI

  • Spotify 3 Aylık İnternet Paketinden bireysel faturalı aboneler faydalanabilir:
  • Spotify 3 Aylık İnternet Paketiyle birlikte aboneye Spotify Premium üyeliği hediye edilecektir.
  • Spotify 3 Aylık İnternet Paketi,22 TL karşılığında 90 gün boyunca 1,5GB data kullanım hakkı sağlar ve 1,5GB kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.
  • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
  • Spotify 3 Aylık İnternet Paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
  • Spotify 3 Aylık İnternet Paketi 3 ay sonra otomatik olarak yenilenir ve iptal edilebilir..
  • Spotify 3 Aylık İnternet Paketi dahilindeki 1,5GB 3 ay süresince geçerlidir. 3 ay sonunda kullanılmayan haklar sonraki aya devretmez.
  • Spotify 3 Aylık İnternet Paketi paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Spotify 3 Aylık İnternet Paketini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.
  • İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.


  AYLIK FATURALI SPOTIFY PAKETİ ESASLARI

  • Spotify Aylık İnternet Paketi bireysel faturalı abonelerin yararlanabileceği bir pakettir.
  • Spotify Aylık İnternet Paketi, internet kullanmak isteyen aboneler için sunulmaktadır.
  • Spotify Aylık İnternet Paketiyle birlikte aboneye Spotify Premium üyeliği hediye edilecektir.
  • Spotify Aylık İnternet Paketi, 12 TL karşılığında 1ay boyunca 500 MB data kullanım hakkı sağlar ve 500MB kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.
  • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
  • Spotify Aylık İnternet Paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
  • Spotify Aylık İnternet Paketi 1 ay sonra otomatik olarak yenilenir ve iptal edilebilir.
  • Spotify Aylık İnternet Paketi dahilindeki 500 MB 1 ay süresince geçerlidir. 1 ay sonunda kullanılmayan haklar sonraki aya devretmez.
  • Spotify Aylık İnternet Paketi paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Spotify Aylık İnternet Paketini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.
  • İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  • Spotify Aylık İnternet Paketini kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.
  • SpotifyAylık İnternet Paketi yetkili satış kanallarından satın alınabilir.
  • Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
  • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Fiyatlara (%18) KDV ve (%5) ÖİV dahildir.