Alternatif Kanallar Arçelik Kampanyası

Yükleniyor

Alternatif Kanallar Arçelik Kampanyası

Alternatif Kanallar Arçelik Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Vodafone Süper İnternet’ten Arçelik,Beko ve Grundig’ten yapacağınız Notebook,106 ekran ve üzeri LCD ve LED TV’lerde 300 TL HEDİYE!
Vodafone Alternatif Kanallar Arçelik Kampanyası!

Sık sık paket yenilemek istemiyorum, kontrat derdim olmasın diyorsanız 24 ay internet için Vodafone’da olmak tam size göre! Hem de Arçelik iş birliğiyle 300 TL HEDİYE Kart sizinle!

Alternatif Kanallar Arçelik Kampanyası
Aylık Paket Abonelik Süresi Aylık Ücret Kampanyadaki Vodem
4 GB 24 Ay 29 TL 7.2 Mbps K3770
 • İlgili kampanya “Aylık 4GB Vodemnet Paketi" ile birleştirilecek olup, kampanya kapsamında 24 ay boyunca bu paketi kullanmayı taahhüt eden abonelere, Paro Kart verilecek ve kampanyaya katılan Arçelik ve Beko mağazalarında satışa sunulan Arçelik, Beko ve Grundig markalı tüm notebooklar veya 106 ekran ve üzeri LCD ve LED TV alımında bu kartı ibraz ederek 300 TL eksik ödeme yapacaktır. Bu tutarın 180 TL'lik kısmı Vodafone tarafından (Cihaz Taksit Bedeli) adı altında aboneye faturalanacak, 120 TL’si indirim tutarı olarak Paro Kart’a tanımlanacaktır. Abonelere yansıtılacak aylık ücretin bir kısmı data paketi bedeli, bir kısmı ise cihaz taksit bedeli olacaktır. Aboneler, 24 ayın sonunda 4GB Paketin indirimsiz güncel fiyatı üzerinden ücretlendiriliyor olacaklardır.
 • Kampanya kapsamında Vodafone Abone Merkezleri'nden yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler ilk 12 aylık paket ücretini anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; son 12 aylık paket ücretini ise 13. aydan itibaren aboneden ayrıca tahsil edilecektir. Kampanya dahilinde geçerli kredi kartı olmayan aboneler bu kampanyaya dahil edilemeyeceklerdir.
 • Abonelerin müşteri numaraları altında yer alan hatlardan en az bir tanesinin aşağıdaki kurallara uyması durumunda aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olmak ve/veya son 8 aydır kısıtlı/dondurulmuş statüsüne girmemiş olmak ve bu hatta ait son 8 aylık fatura tutarının en az 200TL olması kredi kartıyla ödeme zorunluluğu olmaması için aranan şartlardır.Kurallar bireysel ve kurumsal aboneler için aynı olacaktır. MNP ile gelen tüm aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmaktadır.
 • İlgili kampanya bireysel ve kurumsal faturalı aboneler için geçerlidir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı aylık veri kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Vodemnet paketlerinde dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • İlgili fatura dönemi içerisinde kampanya kapsamında kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez.
 • Seçilen paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Abonelerin sms ve/veya ses kullanımları ve/veya bu paket haricinde eş zamanlı olarak kullanabilecekleri mobil internet paketleri kullanımları faturada ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur. Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır.
 • Taahütname geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone Tip GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattının dondurulması, iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, dondurması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, abonenin mevcut tarifesi dışında başka bir data tarifesine geçmesi, GSM aboneliğine ilişkin faturalarını ödememesi ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda; Taahhütname'ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı “(Cihaz Bedeli – (cihaz taksit bedeli*kampanyada kalınmıs ay sayısı))+ verilen indirimler ” olarak belirlenmiştir.
 • Abonenin taahhüt süresinin son ayında, en geç hesap kesim döneminde, taahhüt süresinin bitmesinin ardından hattına tanımlı paketini değiştirmeyi talep etmediği durumda, tahhüt süresini takip eden dönemde kampanya kapsamında hattına tanımlanmış olan tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.