Yükleniyor

Vodafone Forum

Vodafone Forum'da keşfe çıkın!

Artık Vodafone'lular Vodafone Forum'da toplanıyor, tarife ve kampanyalardan ürün ve servislere, tüm telefon ve tabletlerden vodemlere kadar birçok konuda deneyimlerini anlatıyor, yorumlarını paylaşıyor ve ihtiyaçlarını birlikte keşfediyor.

Vodafone Forum ile sen de keşiflerini anlatabilir, soruların için en doğru çözümlere kolayca ve hızlıca ulaşabilir, ihtiyacın olursa Vodafone Forum ekibinden de destek alabilirsin.

Vodafone Forum'da keşfe çıkmak için hemen tıkla!

Herkes Vodafone Forum'un bir parçası olabilir. Vodafone Forum'un mesaj yazma, kral puanı verme, çözüm olarak kabul etme, ileti takip etme, etiketleme, sık kullanılanlara ekleme gibi birçok özelliğini kullanabilmek için Vodafone Forum'a kayıt olman gerekir. Kayıt olmak için e-posta adresin yeterlidir.

Vodafone Forum özellikleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için tıklayabilirsin.

Forum hakkında daha detaylı bilgi için videomuzu izleyin!Vodafone bünyesinde farklı alanlarda uzmanlaşmış üyelerden oluşan Vodafone Forum Ekibi, forum kullanıcılarının aradıkları bilgiye ulaşmalarına yardımcı oluyor. Bu sayede, cihaz desteği, tarife, paket ve kampanya bilgisi veya tüm Vodafone servisleri ile ilgili ekipten alacağın desteğin en yüksek standartlarda olacağına emin olabilirsin.

Vodafone Forum Ekibi ile tanışmak için tıklayabilirsin.

Vodafone Forum'da neler konuşuluyor?

Vodafone’lular ve Vodafone’u yakından tanımak isteyenler Vodafone Forum’da keşfe çıkıyor!

Numaranı Vodafone’a taşımayı mı düşünüyorsun?
Vodafone’lulara sor, Vodafone’un ayrıcalıklı dünyasını sana anlatsınlar.
Numara taşıma işlemini nasıl yapacağını öğrenmek için Vodafone Forum Ekibi’nden de destek alabilirsin.

Cepte internet olmazsa olmaz! mı diyorsun?
Vodafone’lular Süper İnternet paketini alıyor cepten Facebook’a Twitter’a ilk ay ücretsiz bağlanıyor, Mobil Tv ile hiçbir maçı, diziyi, filmi kaçırmıyor. Vodafone Forum’dan, ilk ay ücretsiz Facebok & Twitter kampanyasına nasıl katılacağını, diğer Vodafone’luların hangi Süper İnternet paketini kullandıklarını ve paket bakiyelerini nasıl kontrol ettiklerini öğrenebilirsin. Telefonun internet veya Mobil Tv ayarını yapmakta zorlanırsan yardım istemekten çekinme.

Vodafone Forum'a ulaşmak için tıklayabilirsin.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.