Yükleniyor

iPhone 4 Vodafone'dan alınır. Kontratlı Mobil İnternet Paketleri

Bu kampanya sona ermiştir.

CepAvantaj ve İş Ortağım tarifelerini seçenler için büyük fırsat

Bu paketleri kullanan mevcut aboneler ve bu tarifeleri seçen yeni aboneler 80 TL'den başlayan fiyatlarla iPhone 4 sahibi oluyor.

iPhone4 kontratlı mobil internet paketlerinden birine 24 ay taahhüt verin, mobil internet deneyiminden ve Red dünyasının özel ayrıcalıklı servislerden yararlanın! Üstelik değişen iletişim ihtiyaçlarınıza göre kontrat süresince istediğiniz Cep Avantaj tarifesini seçip kullanabilirsiniz.

 
iPhone 4 Kontratlı Mobil İnternet Paketleri
  iPhone 4 16 GB iPhone 4 32 GB
Cepnet Paketi 80 TL 90 TL
Paket Avantajları - Aylık Cepnet paketi
- Red Ayrıcalıklar Dünyası
- Aylık Cepnet paketi
- Red Ayrıcalıklar Dünyası
1 GB Mobil İnternet Paketi 95 TL 105 TL
Paket
Avantajları
- Aylık 1 GB Mobil İnternet
- Red Ayrıcalıklar Dünyası
- Aylık 1 GB Mobil İnternet
- Red Ayrıcalıklar Dünyası

 • Kampanya kapsamında abonelere sunulan Aylık CepNet ve 1GB Mobil Internet paketleri sırasıyla Aylık CepNet ve Aylık 1GB Vodemnet Paketleri ile aynı özellikleri taşımaktadır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında geçerli tarifeler aşağıda verilmektedir; aboneler taahhüt süreleri boyunca bu tarifeler arasında istedikleri gibi geçiş yapabilirler. Paket değiştirmeleri durumunda yeni paketleri dönem sonu itibariyle başlayacaktır.

  Bireysel tarifeler:
  - CepAvantaj Midi,
  - Cep Avantaj Vodafone'lularla,
  - Cep Avantaj Her Yöne,
  - Vodafone Red Mini,
  - Vodafone Red,
  - Vodafone Red+
  - Cep Kamu 1000 Maxi
  - Cep Çalışan Maxi,
  - Cep Çalışan Süper,
  Kurumsal tarifeler:
  - İş Ortağım Midi Paket,
  - İş Ortağım Maxi Paket,
  - İş Ortağım Süper Paket,
  - İş Ortağım Süper Plus Paket,
  - İş Ortağım Mega Paket
  - İş Ortağım Mega Plus Paket
  - Esnaf Avantaj Midi
  - Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra
  - Esnaf Avantaj Mega
 • Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS'leri ve/veya paket üzeri mobil internet kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerli olup, ayrıca ücretlendirilecektir.
 • İlgili kampanya bireysel ve kurumsal aboneler için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS'leri ve/veya paket üzeri mobil internet kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan veri miktarı bir sonraki aya devretmez.
 • Aboneler ayrıca bir 3G internet paketi seçebilirler, seçmiş oldukları paket üzerinden ayrıca ücretlendirileceklerdir.
 • Aboneler 3G aboneliklerini başlattıkları takdirde seçtikleri tarifeyi 3G networkunde kullanacaklardır. Abonelerin 3G hızından yararlanabilmeleri için Vodafone 3G kapsaması içerisinde olmaları gerekmektedir; Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Aboneliğini 3G'ye açtırmayan aboneler mevcut mobil internet altyapısını (2G/edge) kullanacaklardır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Abonenin müşteri numarası altında yer alan faturalı hatlarından, abonelik yaşı 8 aydan büyük olan hattına ait son 8 aylık toplam fatura tutarının en az 350 TL olması ve bu hattın fatura ödemelerinin düzenli olarak yapılmış olması durumunda, bu aboneler taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyeceklerdir
 • Kampanya kapsamında belirlenmiş kriterlerden herhangi birine uymayan aboneler, taahhüt ettikleri tutarın ilk 12 aylık kısmını kampanya kapsamında yer alan kredi kartlarından birisi ile 12 ay eşit taksitle ödeyecek, 12. ayı takip eden fatura dönemlerinde aylık ödemeleri faturaları üzerinden ödeyerek kampanya kapsamına dahil olabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapı Kredi Bankası Worldcard, Fortis World Card, Vakıf World Card ve Anadolu Word Card veya Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Garanti Bankası Shop&Miles American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Şekerbank Bonus Card, ING Bonus Card, TKFB Happy Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card ve Akbank Wings Card kredi kartları geçerlidir. Vodafone tarafından belirlenmiş kriterlere uymayan aboneler bu bankalara ait kredi kartı olmaması durumunda kampanyadan yararlanamayacaklardır.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Tek fatura kullanan kurumsal aboneler kampanyadan yararlanamaz. Öncelikle tek faturadan çıkıp kampanyaya daha sonra dahil olmaları gerekmektedir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilirken kurumsal müşterilerde bu sınır 50'dir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği mobil internet kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart; kampanya kapsamındaki ürünün son kullanıcı fiyatından abonenin kampanyadan çıkana kadar "cihaz taksit bedeli" adı altında ödediği tutarların düşülmesiyle hesaplanmaktadır.
 • Kampanyanın taahhüt süresi abonenin tarifeye geçiş tarihi itibariyle başlar
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone A.Ş.'nin ve Vodafone Teknoloji A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanya 31.12.2011 tarihine kadar geçerlidir.
 • İlgili kampanya taahhütnamesi için tıklayın.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Akıllı telefonlar (iPhone,Android,Windows Mobile,Symbian,Palm,BlackBerry vb. işletim sistemine sahip) ,Tablet PC ler (iPad,Samsung Galaxy vb.) ve windows,mac OS,Linux gibi işletim sistemlerine sahip cihazlar üzerindeki üretici tarafından yüklenmiş uygulamalar ve sonradan kullanıcı tarafından yüklenmiş uygulamalar ile bunların otomatik versiyon güncellemeleri data kullanımı yaratabilir.Data paketiniz var ise söz konusu kullanımlar bu paketten düşer,yok ise standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.